• Detail firmy

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Základní popis

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

Adresa

Dvořákova 588/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29211816
DIČ:  CZ29211816
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pracovníci pro úklidové služby

Zajišťujeme pracovníky pro úklidové služby. Naše personální agentura se postará o nábor pracovníků pro úklid i pro jiné obory. Poskytujeme ověřené pracovníky se zkušenostmi v daném oboru.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 011 112
Mobil: +420 774 725 112
E-mail: ZOksana@seznam.cz
WWW: www.zoxi.cz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Oksana Zrzavá - Jednatel

Mobil: +420 774 725 112
E-mail: ZOksana@seznam.cz
Další firmy v oboru

C - LAB SERVICES spol. s r.o.

Společnost C-LAB Services působí na Českém a Slovenském trhu již od roku 1991. Zabývá se jednak obchodem s teplonosnými kapalinami, ať již glykolovými či neglykolovými rodiny PEKASOL, dále pak působí v oblasti kvalitní autokosmetiky a speciálních maziv. V neposlední řadě poskytuje služby a dodávky výpočetní techniky, stejně jako účetního, obchodního a informačního systému DUNA. Kontaktujte nás"

UNIPROX, spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní dodávky pro obchody a potravinářský průmysl. Jsme výhradními dovozci pokladních systémů, které zefektivní chod vaší prodejny, vah, balicích strojů a strojů na zpracování masa. Bližší informace najdete na našem webu.

FUN EXPRESS s.r.o.

Vyrážíte na cestu kolem světa nebo potřebujete připravit špičkovou konferenci? Náš přístup je vždy stejný - s úsměvem, radostí, spolehlivě a tak efektivně, jak budete potřebovat. Naši klienti se zajímají o extrémní adrenalinové zážitky, potřebují unikátní výstavní expozici, stejně jako perfektně připravená důležitá setkání s obchodními partnery. Jednou je to firma, jindy skupina či jednotlivci.