Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Výrobky, činnosti

Laserové pálení Praha
Zajišťujeme laserové pálení pomocí moderního strojního vybavení. Laserové pálení provádíme s maximální přesností u různých druhů materiálu.

Zámečnická výroba Praha
Nabízíme služby zámečnické výroby z oceli, nerezu, mosazi a hliníku. Zámečnická výroba Vám nabízí návrh a zhotovení nejrůznějších zámečnických výrobků a kovovýroby včetně dopravy a montáže u Vás na místě.

Skleněné konstrukce - výroba a montáž
Zabýváme se realizací skleněných konstrukcí do bytových i nebytových interiérů. Skleněné konstrukce vyrábíme v různém provedení - celoskleněné dělící příčky a stěny, skleněné dveře, celoskleněná zábradlí apod.

Zakázková výroba vrat a bran Praha
Zaměřujeme se na výrobu vrat a bran nejrůznějšího typu. Dodáváme sekční garážová vrata, boční sekční vrata, výklopná vrata, rolovací garážová vrata, pojezdové brány s kolejnicí, samonosné brány, křídlové brány a mnoho dalšího.

Výroba plotů a výplní plotů Praha
Věnujeme se výrobě plotů a výplní plotů v nejrůznějších variacích a materiálech. Jsme schopni realizovat zděné i drátěné ploty a také i průmyslové oplocení.

Zábradlí na zakázku Praha
Vyrábíme zábradlí na zakázku tak, aby splňovalo funkční i estetické požadavky moderního designu. Zábradlí na zakázku zhotovujeme za použití různého materiálu dle Vašeho výběru. Dodáváme ocelová, nerezová a skleněná zábradlí.

Ocelové a hliníkové konstrukce Praha
Zabýváme se návrhem a výrobou ocelových a hliníkových konstrukcí dle Vámi dodaných specifikací. Pro výrobu ocelových a hliníkových konstrukcí jsme vybaveni moderním strojním vybavením - svařovací poloautomaty MIG/MAG/TIG, pásová pila a soustruh SN20.

Venkovní a interiérová schodiště Praha
Zajišťujeme venkovní a interiérová schodiště včetně požadované povrchové úpravy. Venkovní a interiérová schodiště zhotovujeme z různých materiálů i kombinací materiálů - dřevo, ocel, sklo.

Výroba kovového a nerezového nábytku Praha
Věnujeme se výrobě kovového a nerezového nábytku s možností využití v interiéru i exteriéru. Výroba kovového a nerezového nábytku je zcela přizpůsobená Vašim konkrétním požadavkům. Vyrábíme i ocelový a nerezový nábytek v kombinaci se dřevem.

Zděné ploty Praha
Realizujeme zděné ploty pro oplocení zahrad i jiných nebytových objektů. Zděné ploty vynikají nejenom tradičním estetickým pohledem, ale jsou také díky pevnému materiálu velmi odolné a bezúdržbové.

Zemní a výkopové práce Praha
Specializujeme se na provádění veškerých zemních a výkopových prací pomocí moderní stavební mechanizace. Nabízíme Vám výkopy základů, základových pásů, inženýrských sítí, zahradních jezírek a také terénní úpravy, zahrnovací práce apod.

Dřevěné pergoly a stání na auta Praha
Navrhujeme a zhotovujeme dřevěné pergoly a stání na auta podle Vašich požadavků. Dřevěné pergoly Vás v letních měsících ochrání před sluncem a zároveň Vám prodlouží letní sezónu.

Komplexní údržba budov Praha
Zaměřujeme se na komplexní údržbu budov včetně veškeré servisní činnosti. Komplexní údržba budov zajišťuje pravidelné prohlídky nemovitosti, údržbu a opravy technických zařízení, úklidové, zahradnické práce a terénní úpravy, plánování revizí a další.

Komplexní správa budov Praha
Věnujeme se komplexní správě budov z administrativního i technického hlediska. Nabízíme služby zpracování provozní dokumentace domů, evidenci smluv, pravidelný úklid prostor, údržbu technického zařízení, aktualizace projektové dokumentace apod.

Dodávka staveb na klíč Praha
Specializujeme se na dodávku staveb na klíč od A do Z. Dodávku staveb na klíč realizujeme včetně nejrůznějších betonářských, zednických, tesařských, pokrývačských a klempířských prací.

Automatické závory Praha
Nabízíme dodávku a montáž automatických závor pro řízení vstupu do objektu. Automatické závory realizujeme v různém provedení pro využití v bytových domů, ale také komerčních a průmyslových objektů.

Zámková dlažba a zatravňovací dlažba Praha
Pokládáme zámkovou dlažbu a zatravňovací dlažbu pro nejrůznější objekty. Zámkovou a zatravňovací dlažbu realizujeme pro výstavbu chodníků, dvorů, vjezdů do garáže, dopravní komunikace, výrobní prostory apod.

Demolice a bourací práce Praha
Specializujeme se na demolice a bourací práce včetně služby odvozu stavební suti a odpadu. Demolice a bourací práce realizujeme pomocí ručního i strojního bourání dle potřeby.

Výroba ocelového schodiště
Zabýváme se výrobou ocelového schodiště do interiéru i exteriéru. Zhotovujeme ocelová schodiště přímá, lomená, spirálová, točitá či vřetenová.

Povrchová úprava kovovýroby
Provádíme povrchovou výrobu kovovýroby dle přání zákazníka. V rámci povrchové úpravy kovovýroby zajišťujeme lakování práškovou barvou, žárové zinkování, galvanické pokovení, nanášení barvy štětcem nebo stříkací pistolí.

Nabídky

Výroba ocelových schodišť

Výroba ocelových schodišť

Zabýváme se výrobou ocelových schodišť, a to dle dodaného projektu nebo na základě dokumentace, kterou zhotovíme sami. Ocelová schodiště jsou stále častější volbou při realizaci bytových i nebytových objektů. Mezi ...

Zobrazit detail nabídky

Profesionální stavební práce Praha

Profesionální stavební práce Praha

Zabýváme se nejen stavebním zámečnictvím, ale i profesionálními stavebními pracemi. Pod taktovkou našich mistrů vám zhotovíme dokonalé zámkové a zatravňovací dlažby, bezpečné zděné ploty, včetně pojezdů a vrátek, a rovněž ...

Zobrazit detail nabídky

Skleněné konstrukce na míru

Skleněné konstrukce na míru

Zhotovujeme skleněné konstrukce na míru do interiéru i exteriéru. Realizujeme celoskleněné dělící příčky, skleněné dveře, celoskleněná zábradlí a mnoho dalšího. Skleněné konstrukce mohou být vyrobeny z čirého nebo barevného skla. ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz