Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ZÁMEČNICTVÍ Knotek, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se kovovýrobou, zámečnictvím a svařováním. Vyrábíme mříže, brány, branky, schody, zábradlí, menší kovové konstrukce, svařence a mnoho dalšího. Zajišťujeme výrobu jednoho kusu či celých sérií. Dodáváme vrata, pojezdové brány a pohony od společnosti Hörmann. Poskytujeme také servis solárních elektráren.

Výrobky, činnosti

Kovovýroba, zámečnické práce
Zajišťujeme kovovýrobu a zámečnické práce. Služby kovovýroby zahrnují: výrobu a montáž ocelových konstrukcí, mříží, schodů, bran, sériovou výrobu různých svařenců.

Svářečské práce
Nabízíme svařování hliníku, černého materiálu, pozinkovaných plechů. Svařování metodou TIG, MIG. Dále nabízíme vrtání, broušení, řezání, soustružení, obrážení, pálení plazmou a laserem, stříhání a ohýbání materiálu.

Brány a branky
Vyrábíme, dodáváme a montujeme brány a branky. Převážně se zaměřujeme na pojezdové brány od firmy Hörmann, ale jsme schopni dodat i jiné dle Vašich požadavků.

Mříže - výroba
Věnujeme se výrobě mříží. Zajišťujeme výrobu mříží i dle atypických požadavků, provádíme odbornou montáž. Používáme jen kvalitní a prověřené materiály.

Zábradlí - výroba, montáž
Specializujeme se na výrobu a montáž zábradlí. Zábradlí zaměříme, navrhneme a vyrobíme dle Vašich požadavků a dle místa určení.

Kovové konstrukce
Provádíme menší stavby ocelových a železných konstrukcí. Menší kovové konstrukce vyrábíme ze železa nebo z oceli, zajistíme kompletní dopravu a stavbu.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz