Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

ZAHRADNICKÉ SLUŽBY - HALAJOVÁ BLANKA

Základní popis

Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zajišťujeme prodej okrasných rostlin a dřevin, výstavbu plotů a zídek a v neposlední řadě poskytujeme odborné poradenství.

Výrobky, činnosti

Zahradnické služby
Nabízíme kompletní zahradnické služby. Zahradnické služby - zajišťujeme ošetřování a kácení stromů, sečení, hnojení a vertikutaci, odborný střih stromů a keřů, údržbu vodních ploch, zazimování zahrad a parků či chemické ošetřování travnatých ploch.

Návrhy a realizace okrasných zahrad
Specializujeme se na návrhy a realizace okrasných zahrad. Návrhy a realizace okrasných zahrad nabízíme kompletně od návrhu a vytvoření projektu až po samotné práce a předání hotového díla.

Prodej okrasných rostlin
Zajišťujeme prodej širokého sortimentu okrasných rostlin. Navštivte naše zahradnictví a určitě si vyberete z naší nabídky, vždy Vám poradíme i s následnou péčí o okrasné rostliny.

Zakládání jezírek
Věnujeme se zakládání jezírek. Zakládání jezírek - nabízíme 2 typy dle způsobu filtrace - biotopová a klasické nádrže pro chov okrasných ryb.

Zakládání trávníků
Nabízíme odborné zakládání trávníků. Po založení trávníku zajišťujeme i celoroční servis - sečení, hnojení a vertikutaci (provzdušnění) trávníků.

Ošetřování a kácení stromů
Zabýváme se ošetřováním a kácením stromů. Ošetřování a kácení stromů - provádíme pomocí horolezecké techniky i v rámci rizikového kácení stromů.

Údržba parků a lesoparků
Provádíme údržbu parků a lesoparků. Údržba parků a lesoparků - nabízíme ošetření a prořezání stromů a keřů, pravidelnou údržbu trávníků, v případě potřeby chemické ošetřování travnatých ploch či odplevelování a čištění výsadeb či záhonů.

Údržba vodních ploch
Specializujeme se na údržbu vodních ploch. Údržbu vodních ploch provádíme odborně u okrasných jezírek, biotopů či rybníčků.

Zazimování zahrad a parků
Zajišťujeme kvalitní přípravu k zazimování zahrad a parků. Zazimování zahrad a parků je ideální provést již začátkem listopadu.

Výstavba plotů a zídek
Nabízíme zajištění výstavby plotů a zídek. Výstavbu plotů a zídek provádíme z různých materiálů dle Vašich přání a požadavků.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz