Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Základní popis

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.

Výrobky, činnosti

ND ke kabinám vzv
Dodáváme díly ke kabinám pro vysokozdvižné vozíky: kliky, topení,skla, stěračové systémy aj.

Výroba kabin
Vyvíjíme a vyrábíme celokovové bezpečnostní kabiny, plastové kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a manipulační techniku. Nabízíme kompletní sety, části kabin pro dostavbu, polokabiny, samostatné dveře.

Kabiny pro vysokozdvižné vozíky
Nabízíme kabiny pro vysokozdvižné vozíky vyrobené buď v celokovovém provedení, nebo plastové kabiny. Dodáváme kompletní kabiny, nebo jednotlivé díly. Součástí naší nabídky je sortiment náhradních dílů a komponentů pro servis a údržbu kabin.

Bezpečnostní zábrany pro manipulační techniku
Vyrábíme bezpečnostní zábrany pro manipulační techniku, jako jsou vysokozdvižné vozíky a zdvihací technika. Bezpečnostní zábrany dodáváme také atypické a pro starší zařízení.

Vybavení kabin strojů
Dodáváme kabiny s topením, osvětlením, zpětnými zrcátky, ostřikovači a stěrači, vše také v atypickém provedení. Nabízíme kabiny s topením. Vytápění je buď teplovodní, nebo elektrické.

Zámečnické práce
Nabízíme zámečnické práce a vyrábíme zámečnické prvky na míru. Provádíme drobné úpravy a opravy kovových výrobků.

Kovovýroba Uherské Hradiště
Zabýváme se kovovýrobou na zakázku a doplňkovou výrobou z kovu pro zvedací a manipulační techniku.

Nabídky

Zámečnické práce Uherské Hradiště

Zámečnické práce Uherské Hradiště

Zámečnické práce Uherské Hradiště. Nabízíme zámečnické práce a kovovýrobu. Hlavním předmětem naší činnosti je výroba celokovových kabin a bezpečnostních zábran pro manipulační techniku. Vyrábíme také součásti z kovů pro vysokozdvižné ...

Zobrazit detail nabídky

Náhradní díly pro manipulační techniku

Náhradní díly pro manipulační techniku

Náhradní díly pro manipulační techniku. Dodáváme náhradní díly pro servis a opravu kabin manipulační techniky. Máme skladem obsáhlý sortiment dílů a komponentů pro kabiny většiny výrobců. Jejich montáž zajistíme našimi ...

Zobrazit detail nabídky

Celokovové bezpečnostní kabiny

Celokovové bezpečnostní kabiny

Celokovové bezpečnostní kabiny. Vyrábíme bezpečnostní kabiny v celokovovém provedení pro vysokozdvižné vozíky, manipulační techniku, jeřáby a stavební stroje. Kabiny dodáme do 15 pracovních dnů. V případě zájmu kabiny dovybavíme topením, ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz