Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VPV Praha, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Výrobky, činnosti

Dovoz a distribuce vín
Dovážíme a distribuujeme kvalitní vína, převážně z prestižních oblastí Itálie - Piemont, Sicílie, Toskánsko, Veneto. Dále pak z Portugalska (oblast Alentejo), Rakouska (oblast Burgenland) či Francie (oblast Bordeaux).

Dovoz a distribuce olivového oleje z Portugalska
Kromě prodeje vína se zabýváme také dovozem a distribucí nefiltrovaného extra panenského olivového oleje a vinného octa z Portugalska. Nabídku olivových olejů naleznete v našem e-shopu.

Dárková a luxusní balení vín
Chcete Vaše blízké nebo obchodní partnery obdarovat originálním dárkem? Náš sortiment zahrnuje i dárková a luxusní balení vín k různým příležitostem. Objednejte si víno dle Vašeho přání a my Vám jej doručíme do dvou pracovních dnů na určenou adresu.

Visačky, etikety na lahve s firemním logem
Budete-li chtít víno s logem Vaší společnosti, např. pro Vašeho obchodního partnera, rádi Vám zhotovíme visačky nebo etikety na lahve. Stačí nám sdělit Vaše požadavky, o vše se postaráme k Vaší 100% spokojenosti.

Organizace řízených degustací
Zajistíme řízenou degustaci vín z naší nabídky, a to buď v naších partnerských restauracích nebo si prostor můžete vybrat sami. Připravíme Vám ochutnávku vín, která bude zaměřena podle regionu, odrůdy nebo podle Vašich požadavků.

Nabídky

Červené víno z Itálie: La Romba 2016

Červené víno z Itálie: La Romba 2016

La Romba 2016, Colli Tortonesi DOC Croatina. Odrůda Croatina dává ovocitá vína s nízkým obsahem tříslovin. Pokud máte v oblibě vína s výraznou ovocnou vůní a chutí v kombinaci s ...

Zobrazit detail nabídky

Bílé víno z Itálie: Derthona 2015

Bílé víno z Itálie: Derthona 2015

Derthona, Colli Tortonesi DOC Timorasso. Derthona je kvalitní víno, na kterém můžete pochutnat teď stejně tak jako nechat jej ležet ještě dalších 5 roků, kdy se bude stále zlepšovat. Výtečné ...

Zobrazit detail nabídky

Červené víno z Itálie: Vino Nobile

Červené víno z Itálie: Vino Nobile

Odrůda Sangiovese, dominantní odrůda Toskánska, dává mohutná komplexní vína. Vino Nobile je jedním ze tří velkých vín (Brunello - Chianti - Vino Nobile) vyráběných z této odrůdy. Víno Messaggero 2010 ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz