Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Vladimír Drtina

Základní popis

Specializujeme se na kovovýrobu, zámečnictví, kovařinu a obrábění kovů. Pro naše zákazníky vyrobíme na míru vjezdové brány, schodiště, ploty, mříže, ponky, regály, zábradlí a řadu dalších výrobků. V portfoliu našich služeb naleznete převážně CNC ohraňování, CNC plazmu, výrobu ocelových konstrukcí, zakázkovou výrobu zemědělských strojů a další. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Výrobky, činnosti

Tříosé CNC obrábění
Našim zákazníkům nabízíme CNC obrábění kovů. Tento druh obrábění se vyznačuje vysokou přesností zpracování, která zaručuje, že výsledný produkt bude vypadat přesně podle vašich představ. Rádi se staneme vašimi subdodavateli, kontaktujte nás!

CNC ohraňování, ohýbání plechu 2,5 m/80 tun
Zajišťujeme CNC ohraňování, ohýbání plechu 2,5 metru/80 tun. Garantujeme dlouholetou zkušenost, preciznost odvedené práce, spokojenost zákazníků. Veškeré CNC ohraňování a ohýbání plechu, které provádíme, se může pyšnit kvalitním zpracováním.

CNC plazma
V naší nabídce služeb nechybí ani CNC plazma. Zabýváme se dělením materiálu 1,5 metru - 3 metry, do šířky 20 milimetrů. Neváhejte se na nás obrátit pro veškeré informace o CNC plazmě a dalších našich službách. Rádi vám vše vysvětlíme.

Zámečnické práce Tábor a okolí
Zabýváme se zámečnickými pracemi na zakázku. Máme zámečnickou praxi, zkušené a kvalifikované pracovníky a nechybí nám chuť k práci. Vyrobíme pro vás kovové výrobky přesně dle vašeho přání. Kontaktujte nás!

Ocelové konstrukce Tábor a okolí
Vyrábíme ocelové konstrukce, zajistíme komplexní služby, jako je vývoj, projektování a realizace ocelových konstrukcí. Kontaktujte nás se svojí poptávkou a zajistíte si tak kvalitní ocelové konstrukce na míru.

Mříže, zábradlí, schodiště, lávky, ploty, brány
Kromě výroby ocelových konstrukcí se zabýváme také výrobou nádrží, schodů, zábradlí, stojanů, regálů, nosných konstrukcí, forem, strojů. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s vstřícností. Věříme, že budete spokojeni.

Kovovýroba na zakázku i s montáží Tábor a okolí
V rámci kovovýroby na zakázku poskytujeme tyto služby: vrtání na sloupových vrtačkách, soustružení, frézování, dělení materiálu, svařování, broušení, ohraňování na CNC stroji, pálení plazmou na CNC stroji. Kovoobrábění poskytujeme včetně montáže.

Zakázková výroba zemědělských strojů
Většina výroby tvoří zakázková výroba na zemědělské stroje, které se zákazníkům zhotovují přímo na míru na základě zadaných parametrů. Výrobky pro zemědělské stroje mají dlouhou životnost a zákazníkům slouží k jejich spokojenosti.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz