Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Základní popis

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Výrobky, činnosti

Plavecké potřeby a vybavení
Plavecké potřeby a vybavení dodáváme pro rekreační i profesionální plavce. V našem sortimentu naleznete plavecké šnorchly, osušky a plavecké ručníky, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, plavecké ploutve, špunty do uší a mnoho dalšího.

Rekreační a závodní plavky
Nabízíme široký sortiment rekreačních i závodních plavek z kvalitních a pohodlných materiálů. K dispozici máme pánské, dámské a dětské rekreační a závodní plavky i plavecké kompresní kombinézy.

Plavecké čepice
Plavecké čepice nabízíme v pánském, dámském i dětském provedení. V nabídce naleznete reflexní plavecké čepice, silikonové plavecké čepice nebo také plavecké čepice s motivy pohádek pro ty nejmenší plavce.

Sportovní batohy, tašky a pytle
Dodáváme sportovní batohy, tašky a pytle z voděodolného materiálu. V našem sortimentu jsou k dostání sportovní batohy, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Plavecké brýle
Zajišťujeme plavecké brýle pro rekreační i závodní plavání. Plavecké brýle jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které odolávají účinkům chlorované vody a zároveň poskytují vysoký komfort používání.

Plavecká kosmetika
Zabýváme se dodávkou plavecké kosmetiky pro šetrné odstranění chlóru a nečistot bazénové vody. V oblasti plavecké kosmetiky dodáváme skin aerosol sprej, mýdla odstraňující chlór, tělové krémy neutralizující zápach chlóru, šampony odstraňující chlór.

Nabídky

Doplňky stravy pro plavce

Doplňky stravy pro plavce

Zabýváme se prodejem specializovaných doplňků stravy pro plavce od prověřených a vysoce kvalitních výrobců. Doplňky stravy pro plavce účinně pomáhají se sportovní přípravou a následnou regenerací organizmu. V nabídce naleznete: ...

Zobrazit detail nabídky

Reflexní plavecké čepice

Reflexní plavecké čepice

Nabízíme reflexní plavecké čepice pro rekreační i závodní plavce. V naší nabídce naleznete plavecké čepice v široké škále barev přesně dle Vašeho vkusu. Plavecké čepice jsou vyrobeny ze 100% silikonu, ...

Zobrazit detail nabídky

Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby na zakázku

Plavecké potřeby také dodáváme do nejrůznějších sportovních klubů a družstev. Jsme schopni vyrobit plavecké potřeby s Vašim logem či Vámi dodaným designem. Zajišťujeme plavecké čepice, plavky, oddílová trička a jiný ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz