• Detail firmy

Virteco s.r.o.

Základní popis

Provozujeme internetový prodej originálních hraček a didaktických pomůcek pro děti. V naší nabídce naleznete nejrůznější skládačky, svítící kostky, konstrukční stavebnice, 3D puzzle, mikroskopy pro malé vědce, dřevěné stavebnice, autodráhy, kreativní sady, hračky na dálkové ovládání, fleecové deky s motivy postaviček a mnoho dalšího. Aktuální nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Adresa

Provozovna - Husova 122/75
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28528000
DIČ:  CZ28528000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Skládačka Wedgits Junior

Didaktická skládačka Wedgits Junior rozvíjí jemnou motoriku a prostorové vnímání dítěte. Ze skládačky je možné tvořit až 5000 různých variací. Nápady můžete čerpat i přiložené knížky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 115 551
E-mail: info@hracky-virteco.cz
WWW: www.hracky-virteco.cz

Kontaktní osoba

Květoslava Havlínová - Jednatel

Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

VAMARK

Zabýváme se prodejem potřeb pro profesionální truhláře i nadšené domácí kutily. V naší nabídce najdete prvky, které rozhodně nesmí chybět v dílnách odborníků ani laiků. Pokud Vám chybí nábytkové úchytky, NK panty, spojovací materiál, anebo celé systémy na výrobu vestavěných skříní, pak nás rozhodně kontaktujte! Nabízíme prvky známých značek Hettich, Salu, Kooplast, Berner, Grena, Klingspor atd.

SPORT FORTE, s.r.o.

Specializujeme se na dodávky sportovních cen - poháry, medaile, sošky, plakety, kokardy, diplomy. Mezi naše další služby patří grafické práce, gravírování, reklamní vlaječky, reklamní a upomínkové placky, výroba tiskových materiálů, plotrové práce, produkce sportovních, zájmových a kulturních akcí. Garantujeme kvalitu, dodržení termínů dodávek a Vaši spokojenost. Těšíme se na Vás.