• Detail firmy

VIN Design s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dodávku nábytku, křesel, židlí do vnitřních i venkovních prostor. Dodáváme jídelní a barové židle do bytu a restaurací, kancelářské židle, manažerská křesla, lavice do čekáren, kancelářské nábytkové sestavy, restaurační a hotelový nábytek, italské sedací soupravy, moderní svíticí nábytek s úsporným osvětlením či LED diodami.

Adresa

Chlumova 222/26
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02807599
DIČ:  CZ02807599
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Jídelní židle do bytu a restaurace

Dodáváme jídelní židle do bytu a restaurací v klasickém i moderním provedení. Nabízíme jídelní židle plastové, jídelní židle dřevěné, jídelní židle překližkové, jídelní židle čalouněné i jídelní židle kovové s povrchovou úpravou.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 736 754 402
E-mail: info@vazda.cz
WWW: www.vazda.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ondřej Vazda - Jednatel

Telefon: +420 736 754 402
E-mail: ondrej@vazda.cz

Vladimír Vazda - Jednatel

Telefon: +420 736 754 401
E-mail: junior@vazda.cz
Další firmy v oboru

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.

Jiří Vlastník

Jsme firma zabývající se výrobou kuchyňských linek na míru. Dále zařizujeme bytové a komerční interiéry na zakázku podle Vašich představ. Na zakázku také vyrábíme kusový nábytek. Zajišťujeme výrobu nábytku do kaváren a restaurací. U nás naleznete nábytek vyrobený z různých druhů dřeva, který je vždy kvalitně a precizně zpracován. Máme dlouholetou tradici a řadu spokojených zákazníků.

VIMAT s.r.o.

Už od roku 1994 nabízíme široký sortiment nábytku a dalšího vybavení pro obchodní prostory. Kromě samotného prodeje poskytujeme také rozsáhlé služby v této oblasti. Našim zákazníkům můžeme vytvořit kompletní designový návrh interiéru, včetně 3D vizualizace. Veškeré naše zboží také dodáváme a montujeme. Využít můžete výhodné financování prostřednictvím leasingu. Najdete nás v Praze a ve Zlíně.