Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VIN Design s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na dodávku nábytku, křesel, židlí do vnitřních i venkovních prostor. Dodáváme jídelní a barové židle do bytu a restaurací, kancelářské židle, manažerská křesla, lavice do čekáren, kancelářské nábytkové sestavy, restaurační a hotelový nábytek, italské sedací soupravy, moderní svíticí nábytek s úsporným osvětlením či LED diodami.

Výrobky, činnosti

Jídelní židle do bytu a restaurace
Dodáváme jídelní židle do bytu a restaurací v klasickém i moderním provedení. Nabízíme jídelní židle plastové, jídelní židle dřevěné, jídelní židle překližkové, jídelní židle čalouněné i jídelní židle kovové s povrchovou úpravou.

Barové židle do bytu a restaurace
Zajišťujeme barové židle do bytu i do restaurace. Zabezpečujeme barové židle pevné, barové židle nastavitelné, barové židle venkovní, barové židle stohovatelné v nejrůznějších variantách.

Kancelářské židle, manažerská křesla Praha
Kancelářské židle, manažerská křesla i židle do zasedacích místností by měly plně splňovat nároky na ergonomii, design i dlouhou životnost. Kancelářské židle, manažerská křesla i jednoduché pracovní židle nabízíme od značky SITLAND.

Lavice do čekáren
Zaměřujeme se na lavice do čekáren, recepcí a vstupních hal. Lavice do čekáren nabízíme 2 - 5 místné s možností nahrazení sedáku malým stolkem.

Kancelářské nábytkové sestavy Praha
Obstaráváme kancelářské nábytkové sestavy či i jednotlivé kusy. Kancelářské nábytkové sestavy zahrnují nabídku kancelářských skříní, stolů, křesel, židlí apod.

Restaurační nábytek, hotelový nábytek
Specializujeme se na restaurační a hotelový nábytek do moderních i klasických interiérů. Restaurační nábytek a hotelový nábytek dodáváme především od prověřených výrobců. Jsme schopni vytvořit i 3D vizualizace navrhovaného řešení.

Dodávka venkovního nábytku
Zaměřujeme se na dodávku venkovního nábytku prvotřídních výrobců. V nabídce venkovního nábytku naleznete plastový nábytek na zahradu a terasu, venkovní jídelní židle, venkovní barové židle, křesla a lehátka k bazénu a mnoho dalšího.

Italské sedací soupravy
Dodáváme italské sedací soupravy značky RIGOSALOTTI. Italské sedací soupravy jsou k dostání v široké nabídce potahových materiálů, ať už se jedná o různé typy látek, kůží či koženek.

Centrální stolové nohy
Obstaráváme centrální stolové nohy v nejrůznějším tvarovém a typovém provedení. Centrální stolové nohy dodáváme pro restaurace, jídelny, bary, kavárny, cukrárny i bytové interiéry.

Moderní svítící nábytek
Nabízíme moderní svítící nábytek, který je vhodný jak do interiérů, tak i do exteriérů. V naší nabídce moderního svíticího nábytku naleznete stolky, taburety, květináče, bary nebo servírovací pulty.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz