Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VIF, s.r.o.

Základní popis

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem aditiv do pohonných hmot a do topných olejů. Do naší nabídky patří dále autokosmetika, chladící a brzdné kapaliny, nemrznoucí směsi do ostřikovačů a další. Výrobky VIF dodáváme do sítí čerpacích stanic po celé České republice, částečně i na trh Slovenska a rovněž prostřednictvím eshopů.

Výrobky, činnosti

Aditiva do nafty
Vyrábíme aditiva do nafty s letní a zimní přísadou. Díky aditivům se zlepšuje spalování nafty a dochází ke snížení spotřeby. Aditiva prodlužují životnost motoru a palivového systému. Na našem webu naleznete detailní popis těchto produktů.

Aditiva do benzinu
Nabízíme rovněž aditiva do benzinu. Jmenovitě SUPER BENZIN ADITIV, který snižuje spotřebu díky mazivostní přísadě a druhý typ BENADIT FORTE, který je určen pouze pro bezolovnatý benzin. Aditiva do benzinu chrání motor před účinky biosložky.

Chladíci kapaliny
Distribuujeme chladicí kapaliny pro ochranu všech typů motorů před korozí, přehříváním a zamrznutím v zimě. Typ ANTIFREEZE BC použijete pro osobní i nákladní auta s hliníkovými a litinovými motory, typ ANTIFREEZE D je vhodný pro všechny typy motorů.

Směsi do ostřikovače
Vyberte si u nás směsi do ostřikovačů SUPERVID různého provedení, s nemrznoucí schopností do vysokých stupňů mrazu. Nabízíme též SUPERVID letní. Všechny tyto směsi do ostřikovačů mají antikorozní účinky, účinně odstraní nečistoty ze skel i hmyz.

Výroba a prodej autokosmetiky
Vyvíjíme a prodáváme kvalitní a vysoce účinnou autokosmetiku. Jedná se o autošampony, čističe a rozmrazovače skel, odstraňovače hmyzu, čističe umělé hmoty nebo motorů a další autokosmetiku. Zajímavým produktem je také přípravek na odmaštění rukou.

Brzdové kapaliny
Součástí našeho sortimentu jsou brzdové kapaliny, které se vyznačují vysokou kvalitou a protikorozním účinkem. Mají značnou teplotní stabilitu. Naše brzdové kapaliny jsou určeny pro všechny typy osobních a nákladních automobilů. Vyzkoušejte je.

Nabídky

Směsi do ostřikovače SUPERVID

Směsi do ostřikovače SUPERVID

Dalším velmi užitečným výrobkem v naší nabídce je směs do ostřikovače skel SUPERVID. Vyrábíme a prodáváme ji v různých variantách. Nemrznoucí směsi SUPERVID jsou určeny pro všechny typy ostřikovačů motorových ...

Zobrazit detail nabídky

Chladící kapaliny ANTIFREEZE

Chladící kapaliny ANTIFREEZE

Vyzkoušejte chladící kapaliny naší výroby, jistě budete spokojeni. Chladící kapaliny VIF jsou určeny všem typům motoru. Ochrání je před přehřátím v létě, vysokými mrazy v zimním období a jsou protikorozní. ...

Zobrazit detail nabídky

Autokosmetika VIF

Autokosmetika VIF

Rádi bychom Vám nabídli kvalitní a účinnou autokosmetiku VIF, kterou naše společnost vyvíjí a prodává. Nabídka autokosmetiky VIF zahrnuje čistící prostředky na leštění autoskla, rozmrazovače, odstraňovače hmyzu, čističe umělé hmoty ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz