Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VAMARK Výrobky, činnosti

Vestavěné skříně na míru

Jsme odborníky na realizaci vestavěných skříní. Zajistíme pro Vás vestavěnou skříň na míru Vašim potřebám a požadavkům, poradíme jaké řešení je nejvhodnější pro Váš interiér. Kontaktujte nás pro více informací!

Kuchyně na míru

Realizujeme kuchyně na míru. Uvažujete o nové kuchyni? Pak nás určitě kontaktujte, máme letité zkušenosti s realizacemi kuchyní na míru potřebám interiérového prostoru i speciálním požadavkům.

Poradenství v nábytkovém kování

Součástí našich odborných služeb je poradenství v nábytkovém kování. Jste profesionální truhlář a máte zájem o novinky na trhu, nebo jste nadšený kutil a potřebujete znát prvky, které Vám ulehčí práci? Jsme tady pro Vás!

Obchod s nábytkovým kováním

Naše nabídka nábytkového kování je velice obsáhlá. Nabízíme nábytkové kování, odborníky i našimi zákazníky prověřených značek. Stačí nahlédnout naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi Vám poradíme s výběrem.

Kování Hettich, Kessebohmer, Blum

Nabízíme kování známých značek Hettich, Kessebohmer, Blum. Jsme odborníky v oboru truhlářského řemesla a přesně víme, co ke své práci potřebujete. Nahlédněte naše stránky a hledejte kování firem Hettich, Kessebohmer, Blum.

Kování pro vestavěné skříně SALU

Stavíte vestavěnou skříň a hledáte kování? Pak nahlédněte do naší nabídky a hledejte kování pro vestavěné skříně SALU. Věříme, že s našimi produkty budete plně spokojeni. Kontaktujte nás pro více informací.

Dvířkovina GRENA, TRACHEA

Naše nabídka nábytkových kování a dalších neméně důležitých prvků je opravdu hodně široká, proto zde také nesmí chybět ani dvířkovina GRENA, TRACHEA. Nahlédnete do naší nabídky, případně nás kontaktujte.

Úchytky SIRO, PRODECOR

Nejenže sami vyrábíme vestavěné skříně a kuchyně na míru, ale produkty které používáme, nabízíme k prodeji kolegům v oboru. Například v naší nabídce najdete kvalitní úchytky SIRO, PRODECOR. Kontaktujte nás!

Brusivo Klingspor (pásy, role, kotouče)

Firma Klingspor vyrábí kvalitní brusivo, které nemůže chybět ani v naší nabídce. Nabízíme brusiva na podložce, brusné, řezné flexokotouče, diamantové kotouče, brusné archy, výseky, pásy, role a mnoho dalšího.

Plastové kování KOOPLAST (rolety, sokly, lišty)

Česko-italská značka plastového kování KOOPLAST je známá svými kvalitními produkty. Role, sokly, lišty firmy KOOPLAST jsou připraveny i pro Vaše potřeby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Spojovací kování BERNER (vruty, torxy)

V naší nabídce najdete rovněž spojovací kování mezinárodně úspěšné firmy BERNER. Šedesát let zkušeností firmy BERNER se už dokáže podepsat na vysoké kvalitě vruty, torxů a dalších spojovacích prvků. Kontaktujte nás!

Spojovací materiál SOUDAL

Spojovací materiál SOUDAL se již léta těší ze zájmu odborné veřejnosti i laických amatérů. Ani naše nabídka spojovací materiál SOUDAL nepostrádá. Najdete u nás například tmely, akryláty, silikony, lepidla na dřevo.

Nábytkové komponenty SALU

V naší nabídce najdete i produkty české společnosti SALU, která dodává nábytkové komponenty prvotřídní kvality. Najdete u nás hliníkové rámečky, kování pro posuvné dveře, hliníková madla pro posuvné dveře a další.

LUNIT značka kvality komponentů

Nábytkářské komponenty značky LUNIT nabízí panty, výsuvy, rolety, lišty, posuvné systémy a mnoho dalšího. V případě zájmu o komponenty značky LUNIT nás prosím kontaktujte. Jsme tady pro Vás!

Doplňky na nábytek

Nabízíme doplňky na nábytek. Najdete u nás například nábytková kolečka, šatní tyče, nábytkové nohy, nábytkové zámky, kování a mnoho dalšího. Nahlédněte do naší nabídky, případně nás kontaktujte pro další informace.