Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

VAMARK Profil firmy

Jsme odborníci v oboru řemesla truhlářského, a tedy přesně víme, co takový truhlář profesionál, či domácí kutil potřebuje. Jste-li odborníkem, pak nahlédněte do naší nabídky, najděte zde zboží dobré kvality a prověřených značek, k doplnění zásob. Jste-li nadšeným laikem, pak věřte, že u nás najdete vychytávky, které Vám mohou značně ulehčit práci. U nás si vybere každý! 

Naším cílem je nabídnout kvalitní zboží známých a odborníky prověřených značek, kterým sami věříme a které sami používáme. Najdete u nás kování značek HETTICH, KESSEBOHMER, BLUM, kování pro vestavěné skříně SALU, dvířkovinu firem GRENA, TRACHEA, úchytky od SIRO a PRODECOR, brusivo, jako jsou pásy, role, kotouče od firmy KLINGSPOR a další

Ale také můžete od nás požadovat plastové kování, jako jsou rolety, sokly, lišty, atd. od firmy KOOPLAST, spojovací kování – například vruty, torxy, apod. značky BERNER, nebo spojovací materiál SOUDAL, zde patří například tmely, akryláty, silikony, lepidla na dřevo. 

A to rozhodně není vše!

Vyrobíme Vám vestavěné skříně či kuchyně na míru. Stačí zadat požadavky a my si už sami vše vyměříme, případně Vám poradíme, jaké jsou v tomto oboru možnosti.

 

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Velice rádi Vám poradíme s výběrem, případně pomůžeme nalézt řešení.

Těšíme se na Vás!

VAMARK

Hodnocení

Druh činnosti

  • Maloobchod
  • Služby

Ke stažení