Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

UNO PRAHA spol. s r.o. Nabídky

Revize svařovacích strojů

Zajišťujeme revize svařovacích strojů ROTHENBERGER v autorizovaném servisním středisku. V rámci základní revize svařovacích strojů provádíme kontroly stroje, nahřívacího zrcadla, frézovacího a hydraulického systému. Po úspěšném absolvování revize svařovacích strojů je vystaven protokol s platností jednoho roku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Zkoušky a certifikace svařování

Realizujeme zkoušky a certifikace svařování dle uděleného povolení certifikačního orgánu č. 3032 a zkušební organizace č. 07.
Nabízíme:
* Zkoušky nižšího (základního) svářečského personálu
* Zkoušky vyššího svářečského personálu (VSP)
* Zkoušky NDT personálu svařování plastů
* Zkoušky řemesel a uměleckých řemesel


Pro kompletní informace navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Svařování plastových konstrukcí

Realizujeme svařování plastových konstrukcí pro stavební a strojírenský průmysl. Provádíme také opravy poškozených plastových konstrukcí. Svařování plastových konstrukcí zajišťujeme u výroby potrubních systémů, inženýrských sítí, kanalizací, nádrží, jímek, hydroizolační fólie, izolace skládek apod. Svařování plastových konstrukcí zajišťujeme kompletně na zakázku a požadavků klienta. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Kurzy svařování plastů

Pořádáme kurzy svařování plastů včetně EWP - Evropského svářeče plastů dle ČSN EN 13067. Kurzy svařování plastů nabízíme v různých variantách:

* Svařování horkým plynem s přídavným materiálem a extruderem
* Svařování horkým tělesem
* Svařování elektrotvarovkou
* Svařování PE horkým tělesem a elektrotvarovkou pro plynovodní a vodovodní potrubí
* Svařování izolačních pásů (fólií)

Kompletní informace jsou k dostání na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Poradenství ve svařování plastů

Poskytujeme poradenství ve svařování plastů. Poradíme Vám při výběru a nákupu strojů na svařování plastů, vypracování WPS dokumentů apod. Rovněž ověříme svařitelnost plastových materiálů a navrhneme stupeň jakosti pro svařované spoje. Nabízíme komplexní služby poradenství ve svařování plastů při řešení zakázek ve stavebnictví, průmyslu apod. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky