Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Účetnictví Krtek s.r.o.

Základní popis

Náše účetní kancelář sídlí v Znojmě a poskytuje kompletní účetní servis pro celý Jihomoravský kraj. Přenechte starosti spojené s Vaším podnikáním nám, ať už se jedná o vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daní či mzdové agendy. Nabízíme spolehlivé a diskrétní služby, s individuálním přístupem. Ceník máme zveřejněný na webových stránkách.

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví
Zajišťujeme vedení účetnictví. Vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) zahrnuje nejrůznější úkony, které jsou dané zákonem i charakterem Vašeho podnikání. V případě zájmu si s Vámi rádi domluvíme schůzku, kde se domluvíme na průběhu spolupráce.

Daňová evidence
Zabýváme se daňovou evidencí. Povinnost vést daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví) vzniká všem, kteří musí evidovat své příjmy a výdaje, případně DPH (pokud jsou jeho plátcem), z podnikání nebo z jiné samostatně výdělečné činnosti.

Zpracování mezd
Věnujeme se zpracování mezd. Mzdy zpracováváme v účetním programu Pohoda. V rámci mzdové agendy se postaráme o přihlášky a odhlášky zaměstnanců na ZP a SSZ, výpočet mezd, odvodů a nemocenské, mzdové listy, evidenční listy důchodového pojištění atd.

Zpracování DPH a daně z příjmu
Kromě vedení účetnictví a daňové evidence nabízíme zpracování DPH a daně z příjmu. Zpracováváme měsíční i čtvrtletní DPH a další daňová přiznání, zajistíme jejich podání. Dále nabízíme vedení skladů a jiné dílčí činnosti, které s účetnictvím souvisí.

Daňové poradenství
Součástí poskytovaných služeb je také daňové poradenství. Můžete se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem z oblasti účetnictví, pokud si nejste jistí, zda je Vaše podnikání v souladu se zákonem nebo se připravujete na kontrolu z Finančního úřadu apod.

Nabídky

Vedení účetnictví Znojmo

Vedení účetnictví Znojmo

Zajišťujeme vedení účetnictví. Vedení daňové evidence, zahrnuje nejrůznější úkony, které jsou dané zákonem i charakterem Vašeho podnikání. V případě zájmu si s Vámi rádi domluvíme schůzku, kde se domluvíme na ...

Zobrazit detail nabídky

Externí účetní Brno

Externí účetní Brno

Znojemská účetní společnost nabízí vedení účetnictví, zpracování DPH a zpracování mezd pro oblast Brno. Pokud hledáte někoho kdo se Vám bude starat o tuto problematiku, tak se nám neváhejte ozvat, ...

Zobrazit detail nabídky

Vedení mzdové agendy Brno

Vedení mzdové agendy Brno

Hledáte někoho kdo se Vám bude starat o správné vedení mzdové agendy Vašich zaměstnanců, jako například o přihlášení, odhlášení, zpracování mezd včetně podaní přehledů na okresní zprávu sociálního zabezpečení, zdravotní ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz