• Detail firmy

Účetnictví Krtek s.r.o.

Základní popis

Náše účetní kancelář sídlí v Znojmě a poskytuje kompletní účetní servis pro celý Jihomoravský kraj. Přenechte starosti spojené s Vaším podnikáním nám, ať už se jedná o vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daní či mzdové agendy. Nabízíme spolehlivé a diskrétní služby, s individuálním přístupem. Ceník máme zveřejněný na webových stránkách.

Adresa

V Jirchářích 403/29
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  05434041
DIČ:  CZ05434041
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Zajišťujeme vedení účetnictví. Vedení účetnictví (dříve podvojné účetnictví) zahrnuje nejrůznější úkony, které jsou dané zákonem i charakterem Vašeho podnikání. V případě zájmu si s Vámi rádi domluvíme schůzku, kde se domluvíme na průběhu spolupráce.

Další firmy v oboru

František Pavlíček - Účetnictví Pavlíček

Účetní kancelář Pavlíček se sídlem v Brně nabízí kompletní služby v oblasti účetnictví, od vedení účetnictví a daňové evidence, přes mzdovou a personální agendu, až po zpracování daní a daňového poradenství. Součástí našich služeb je rovněž zastupování klientů před úřady státní správy. V případě zájmu Vám připravíme podklady pro získání úvěrů. Neváhejte nás kontaktovat.

EKOSERVIS - DANĚ A ÚČETNICTVÍ s.r.o.

Specializujeme se na kompletní účetní služby. Jedná se zejména o vedení a zpracování mezd, daňové poradenství, vedení účetnictví a daňové evidence, zastupování před úřady, odklad daňového přiznání a rekonstrukci účetnictví. Jsme tu pro Vás, poskytujeme individuální služby s vstřícností k Vašim požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

EKOFINALL s.r.o.

Nabízíme kompletní účetní a daňový servis, vedení účetnictví, daňové evidence, mzdy, daňová přiznání, účetní závěrky, výkazy státním orgánům.