Zpět na www.abc.cz
Po - Ne: 15:00 - 19:00
Pštrossova 14
110 00 Praha 1
Česká republika
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Centrum Apartments Pštrossova

Nabízíme příjemné a pohodlné ubytování v moderních apartmánech v centru Prahy. Apartmány se nachází v turisticky příznivé lokalitě s mnoha příležitostmi k romantickým procházkám i k výletům do oblíbených historických míst. Apartmány nejen vybízí k aktivně strávenému času, ale poskytují nadstandardní komfort.

Nabídky


Rodinné apartmány v Praze 1 - ubytování

Plánujete romantický výlet s rodinou za pražskými pamětihodnostmi? Pak věřte, že až budou všichni členové Vaší rodiny dostatečně znaveni, budou ... [ více informací ]

Ubytování pro páry v centru Prahy 1

Nabízíme ubytování pro páry v moderních a dobře vybavených apartmánech v hotelu Centrum Apartments Pštrossova. Hotel se nachází v centru ... [ více informací ]

Romantické pobyty v Praze

Nabízíme ubytování v Centrum Apartments Pštrossova, které je ideální pro romantické pobyty pro páry. Centrum Apartments Pštrossova se nachází v ... [ více informací ]

Zobrazit všechny nabídky »

Výrobky, činnosti


Apartmány s WI-FI zdarma v centru Prahy

Moderní apartmány s možností vlastního stravování a WI-FI zdarma najdete přímo v centru Prahy. Apartmány v centru Prahy jsou vyhledávaným ubytováním všech cestovatelů za historií a romantikou hlavního města.

Přátelské prostředí kvalitních ubytovacích služeb

Centrum Apartments Pštrossova představuje přátelské prostředí a kvalitní ubytovací služby - parkoviště, wifi, dovoz potravin, možnost ubytovat našeho domácího mazlíčka, letištní transfer, praní a čištění oděvů atd.

Ubytování s možností vlastního stravování

Apartmány Pštrossova nabízí nejen skvělé ubytování, ale i možnost vlastního stravování. Ubytování s možností vlastního stravování v turisticky lákavé lokalitě, čeká právě na Vás.

Nejlepší poměr kvality a ceny ubytování v Praze

Kvalitní ubytování za příznivé ceny najdete přímo v centru Prahy. Centrum Apartments Pštrossova nabízí nejlepší poměr kvality a ceny v moderních apartmánech na území Prahy.

Rodinné pokoje v historickém centru Prahy

Populární rodinné pokoje v atraktivní lokalitě v centru Prahy, najdete v Centru Apartments Pštrossova. Rodinné pokoje se vyznačují dostatečným prostorem, moderním zařízením, ale i nezbytnými službami, jako je praní, čištění oděvů či žehlení.

Zobrazit všechny výrobky a činnosti »

Fotogalerie

<
>

Reference

Výborná lokalita přímo v centru města. Moderně a krásně zařízený apartment se vším co potřebujete. Maximálně nápomocný a vstřícný přístup personálu k nám i našim dětem. Určitě jsme zde nebyli naposled.

Recenze z Booking.com

Výborná poloha ubytování, čistota, maximálně vstřícný přístup personálu.

Recenze z Booking.com

Velmi dobrá lokalita, příjemný personál, krásně zařízeno...velká spokojenost :)

Recenze z Booking.com

Všetko bolo super, boli sme veľmi spokojný, nenašiel som nejaké nedostatky.

Recenze z Booking.com
<
>
Centrum Apartments Pštrossova
Pštrossova 14, 110 00 Praha 1
Česká republika
+420 607 025 286
info@centrum-apartments.cz
www.centrum-apartments.cz
www.booking.com/hotel/cz/centrum-apartments-pstrossova.cs.html?aid=318615;label=New_Czech_CS_