Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Ing. Dušan Tripal

Základní popis

Kartonové obaly nejsou jenom bezcenný odpad. Dokážeme je zužitkovat. Již 18 let se ve společnosti Tripet věnujeme výkupu a zpracování kartonových obalů a následné výrobě proložek a fixačních střiží. Pokud se vám ve skladě hromadí obalový materiál, neváhejte nás kontaktovat. Zajistíme dopravu, zbavíme vás přebytečného odpadu a ještě na tom vyděláte.

Výrobky, činnosti

Kartony
Nabízíme možnost výkupu přebytečných obalových materiálů – zejména kartonů. Pokud chcete zbavit svůj sklad obalového odpadu, a získat navíc finanční benefit, obraťte se na nás.

Kartonové proložky
Specializujeme se na výrobu kartonových proložek z použitých obalových kartonů. Nabízíme také možnost řezání proložek na požadované rozměry.

Papírové rohy
Vyrábíme papírové rohy pro balení různých produktů. Snažíme se recyklovat materiály – především kartony, které by jinak zůstaly nevyužity a jenom zatěžovaly váš sklad.

Fixační střiže
Mezi naše hlavní činnosti patří výroba fixačních střiží používaných pro utěsnění a upevnění zejména křehkých zásilek v obalech a krabicích. K výrobě využíváme již použitý obalový odpad.

Výkup použitých kartonů
Kartony v dobrém stavu nemusejí skončit na smetišti nebo ve spalovně. Za výhodnou cenu odkupujeme použité obalové kartony a proložky, ale i další materiály jako podkladové papíry pod samolepky.

Nepohyblivé zásoby v oblasti kartonáže
Začíná se vám sklad plnit nepohyblivými zásobami? Pomůžeme vám se jich výhodně zbavit. Zajímáme se především o kartony a další obalový materiál.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz