• Detail firmy

TESKA STUDIO, s.r.o.

Základní popis

Design, návrhy a barevné poradenství. Realizace interiérů.

Adresa

Eliášova 38,
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26494442
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 287 256
E-mail: marekteska@seznam.cz
WWW: www.teska-studio.cz

Kontaktní osoba

Marek Teska - Jednatel

Další firmy v oboru

VIMAT s.r.o.

Už od roku 1994 nabízíme široký sortiment nábytku a dalšího vybavení pro obchodní prostory. Kromě samotného prodeje poskytujeme také rozsáhlé služby v této oblasti. Našim zákazníkům můžeme vytvořit kompletní designový návrh interiéru, včetně 3D vizualizace. Veškeré naše zboží také dodáváme a montujeme. Využít můžete výhodné financování prostřednictvím leasingu. Najdete nás v Praze a ve Zlíně.

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

David Rubek

Reklamními službami se zabýváme již více než 20 let. Využijte našich bohatých zkušeností v oblasti reklamy - zajistíme vše, od grafiky, webdesignu, přes foto a video produkci, až po tisk. Jsme připraveni poskytnout Vám profesionální servis. Těšíme se na případnou spolupráci.