• Detail firmy

Tebeco spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj, konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a zařízení, manipulační techniky a sklízecí technologie pro technické konopí.

Adresa

Poděbradská 61
198 00 Praha 9 - Hloubětín

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28434692
DIČ:  CZ28434692
Rok založení:  2003
Počet zaměstnanců:  13
Roční obrat:  1
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Sklízecí technika

Konstrukce a výroba sklízecí techniky na technické konopí.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 805 373
E-mail: petr.bednar@tebeco.cz
WWW: tebeco.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Bednář - Jednatel

Telefon: +420 737 805 373
E-mail: petr.bednar@tebeco.cz
Další firmy v oboru

SMAPRO design s.r.o.

Služby naší konstrukční kanceláře jsou zaměřeny nejen na strojírenskou oblast, ale i na další sféry. Specializujeme se na projektování a výrobu strojních zařízení na zakázku. Zaměstnáváme zkušené kreativní konstruktéry, disponujeme špičkovým vybavením a využíváme moderní metody konstruování. Máme zkušenosti s řízením projektů a věnujeme se rovněž tvorbě výpočtových souborů v MS Office.

Keltec-PL Sp. z o.o.

Firma vyrábí zařízení pro stavební stroje, jako je; Lopaty pro rypadla o hmotnosti od 0,5 do 50 tun: vědro, kanalizace, kanalizace, hydraulické, prolamované screeningu, trapézové hydraulické spojky - (rychlá klička) s cílem umožnit rychlou výměnu příslušenství, jako jsou lžíce, atd Hydraulické Kladiva "S" série Vítejte abyste se seznámili s naší nabídkou.

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.