Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Svítidla Děčín - velkoobchod a maloobchod

Základní popis

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodních prodejem svítidel. Specializujeme se na návrhy a dodávku osvětlení a veškerého elektromateriálu do rodinných domů, bytů, prodejen, sportovišť a průmyslových hal. Společnými silami můžeme navrhnout rozmístění, vypínače, počet a design svítidel. V naší vzorkovně si můžete prohlédnout svítidla od tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Výrobky, činnosti

Návrh osvětlení domu či bytu zdarma
Přijedeme k Vám, poradíme s rozvody. V naší vzorkovně s Vámi vybereme vhodná svítidla, vše dodáme včetně úsporných světelných zdrojů a to s množstevní slevou.

Bytová a zahradní svítidla
Dodáme Vám designový lustr do pokoje, levné osvětlení koupelny, ledkové pásy do kuchyně, stojací lampy, dětské lampičky, stropnice, zápustná svítidla do země i zahradní sloupky.

Průmyslová a kancelářská svítidla
Provedeme výpočet osvětlení a zajistíme jednání s hygienou. Dodáme osvětlení haly, dílny, kanceláře, prodejny, parkoviště, reklamy, sportoviště, tenisových kurtů atd.

Světelné zdroje a elektromateriál
Nabízíme ledkové a úsporné žárovky, zářivky, výbojky, el. předřadníky, led pásky včetně profilů, zásuvky, vypínače, jističe, kabely od kvalitních výrobců. Ucelené dodávky na rodinné domy a byty.

Prodáváme většinu českých i zahraničních výrobců
Trevos, Modus, Inge, Halla, Enika, Eglo, Philips, Massive, Globo, Kanlux, Panlux, Greenlux, Prezent, Rendl, Eco-design, Paullmann, Design, Compolux, Osram, Ge, Sylvania, Hager, Kopos, Schneider, Abb.

Chráněná dílna - náhradní plnění
Poskytujeme náhradní plnění na dodávky elektromateriálu, svítidel, šití, opravy prádla, balící činnost, výrobu dárkových předmětů i přefakturaci. Pošlete poptávku a zajistíme Vám garanční smlouvu.

Solární svítidla
Zabýváme se prodejem solárních svítidel. Solární svítidla jsou ideální pro venkovní řešení, kde plní funkci jak bezpečnostní, tak i dekorativní. V našem eshopu naleznete opravdu široký výběr solárních svítidel.

Bodová svítidla
Nabízíme široký výběr bodových svítidel. Bodová svítidla prodáváme ve variantě stropní nebo nástěnné s halogenovými či led zdroji.

Zemní a pojezdová svítidla
Součástí naší nabídky jsou i zemní a pojezdová svítidla. Zemní a pojezdová svítidla jsou určena pro snadnou orientaci a bezpeční pohyb v okolí domů a různých staveb.

Dětská svítidla
Věnujeme se prodeji dětských svítidel. V nabídce máme dětská svítidla s různými pohádkovými motivy a s různou intenzitou světla.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz