Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Studio Spirála s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy, tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Výrobky, činnosti

Výroba stojanů kovových a dřevěných
Věnujeme se výrobě kovových a dřevěných stojanů. Kovové a dřevěné stojany nabízíme v různých barvách a s libovolnými doplňky.

Výroba rozkládacích stánků
Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků. Rozkládací stojany jsou vhodné pro prezentaci výrobků na prodejnách, letáků a tištěných materiálů.

Scent - voňavý aroma marketing
Zaměřujeme se na voňavý aroma marketing. Pomocí vůní, vytváříme prostředí a atmosféru vyvolávající u spotřebitelů pozitivní reakce na místo a nákup nebo na prezentovaný produkt či služby.

Prezentační stojany
Prodáváme kvalitní prezentační stojany. Nabízíme stojany kovové, dřevěné či papírové. Individuálně navržené a vyrobené pro Vaše produkty či nabízené služby.

Prezentační stánky
Nabízíme osvědčené prezentační stánky tří základních provedení, nespočet variant a barev. Sestavení během chvilky a bez použití nářadí. Téměř nezničitelné.

Výstavní stánky
Zajišťujeme výrobu výstavních stánků. Výstavní stánky vyrábíme ze dřeva, hliníku a nerezových spojek, povrch stánku je pokryt komaxitem.

Dárkové předměty
Nabízíme návrh a výrobu dárkových předmětů. Dárkové předměty - klasické nebo originální, dle přání a požadavků zákazníka.

Tištěné vůně
Věnujeme se výrobě tištěné vůně. Tištěná vůně - dodáváme 4000 druhů esencí vhodných pro všechny běžné tiskové technologie.

Světelná reklama
Vyrábíme kvalitní světelné poutače. Světelné poutače přitáhnou pozornost zákazníka, upoutají na první pohled.

Prodejní ostrovy
Dodáváme prodejní ostrovy. Prodejní ostrovy jsou prodejní místa umístěná dlouhodobě v interiéru velkých prodejních center.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz