• Detail firmy

Studio Spirála s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy, tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Adresa

Papírenská 119/6b
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25112996
DIČ:  CZ25112996
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba stojanů kovových a dřevěných

Věnujeme se výrobě kovových a dřevěných stojanů. Kovové a dřevěné stojany nabízíme v různých barvách a s libovolnými doplňky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 255 797 740
Mobil: +420 603 810 872
E-mail: info@studiospirala.cz
WWW: www.studiospirala.cz

Kontaktní osoba

Pavel Ponka - Jednatel

Další firmy v oboru

HALY-SKLADY.cz

Nabízíme ocelové montované haly a přístřešky, starší i nové. Vykupujeme starší nepotřebné haly. Dále se specializujeme na ocelové konstrukce, zajišťujeme jejich výrobu, prodej, montáž, demontáž, dopravu a výstavbu. Zároveň poskytujeme poradenskou pomoc zájemcům o haly. Díky dlouholetým zkušenostem zajišťujeme prvotřídní služby v oboru. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás. Těšíme se na spolupráci.

NILAS s.r.o.

NILAS s.r.o. je pracovní agentura, která působí na českém trhu. Společnost byla založena v roce 2007. Naší hlavní činností je poskytování služeb formou personálního leasingu na základě povolení Ministerstva práce a sociálních věcí na agenturní zaměstnávání. Naše vztahy s kandidáty a klienty jsou založeny na zodpovědném přístupu, otevřenosti, serióznosti, důvěře a profesionalitě.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.