Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

STROJÍRNA TÁBOR s.r.o.

Základní popis

Jsme firma, která navazuje na tradici bývalých Krajských údržbářských dílen budovaných za účelem zajištění bezproblémového provozu Nákupních družstev. Věnujeme se realizacím výroben krmných směsí, lisoven rostlinných olejů, korečkových elevátorů, redlerů apod.

Výrobky, činnosti

Prachové odlučovače
Klapky, hradítka s ovládáním ručním, elektrickým a pneumatickým, spádové potrubí, cyklony a ostatní, viz ceník na našich webových stránkách.

Šnekové dopravníky
Vhodné pro dopravu obilí a směsí do větších stoupání nad 25 stupňů. Výkony jsou různé dle stoupání.

Redlery
Redlery je možno vyrobit v bezezbytkovém provedení. Pro snížení hlučnosti a prodloužení životnosti lze dopravní řetěz opatřit plastovými návleky.

Korečkové elevátory
Spodní elevátorové hlavy lze vyrobit tak, aby se při napínání vodícího bubnu kurtny pohybovalo zároveň i dno elevátorové hlavy.

Lisovny rostlinných olejů
Koncepce lisoven je řešena pro zpracování olejnin, produkovaných v mírném podnebním pásmu, tj. především pro řepku a slunečnici.

Výrobny krmných směsí
VKS je řešeno především pro využití a zpracování krmných surovin produkovaných v mírném podnebním pásmu, tj. především pro obilniny.

Nabídky

Zámečnické práce-ohraňování

Zámečnické práce-ohraňování

Nabízíme volné kapacity - lehké konstrukce, svařování, montáž, ohraňování na ohraňovacích lisech...

Zobrazit detail nabídky

Elevátory - výroba, rekonstrukce, opravy

Elevátory - výroba, rekonstrukce, opravy

Nabízíme výrobu a opravy elevátorů. Spodní elevátorové hlavy lze vyrobit tak, aby se při napínání vodícího bubnu kurtny pohybovalo zároveň i dno elevátorové hlavy (je zajištěna konstantní vzdálenost mezi vodícím ...

Zobrazit detail nabídky

Šnekový dopravník - výroba, rekonstrukce

Šnekový dopravník - výroba, rekonstrukce

Nabízíme výrobu šnekových dopravníků. Trubkové šneky TŠ 160, TŠ 200, TŠ 250 A TŠ 320. - vhodné pro dopravu obilí a sypkých materiálů do větších stoupání nad 25 stupňů. Výkony ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz