Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Stěhujte s námi

Stěhujte s námi

Zajišťujeme profesionální stěhovací služby. V naší nabídce najdete komplexní stěhovací služby, jako je stěhování bytů, včetně jejich vyklízení, stěhování rodinných domů, ale třeba také stěhování firem. Vyklidíme sklepy, garáže, pozůstalosti, pomůžeme s vykládkou a nakládkou vagónů i kamiónů. Nepotřebné věci odvezeme na skládku nebo do sběrného dvora, elektroodpad ekologicky zlikvidujeme.


Stěhování bytů Praha

Zajišťujeme komplexní stěhovací služby nejen po Praze, ale po celé ČR. Realizujeme stěhování bytů, včetně vyklízení, ale také likvidaci nepotřebného, odvozem na sběrný dvůr. To vše navíc levně, kvalitně a spolehlivě.

Stěhování rodinných domů

Stěhujeme rodinné domy. Naším cílem je spokojený zákazník, a proto i naše služby jsou velice flexibilní. Nabízíme stěhování veškerého vybavení rodinných domů, ať je jakkoliv rozsáhlé. Kontaktujte nás!

Stěhování firem

Zajišťujeme spolehlivé stěhování firem po zejména pro Praze, ale působíme rovněž po celé EU. Vaši firmu přestěhujeme v rekordně krátkém čase, tak abychom nenarušovali Váš běžný provoz.

Stěhování těžkých břemen

Realizujeme stěhování těžkých břemen. Máme velké zkušenosti se stěhováním těžkých, rozlehlých, či jinak problematických břemen. Velice rádi Vám vysvětlíme vše potřebné. Kontaktujte nás pro bližší informace.

Stěhování v rámci jednoho objektu

Malujete, rekonstruujete a potřebujete vystěhovat a znovu nastěhovat nábytek? Nebo stěhujete byt či kancelář v rámci jednoho objektu? Pak nás kontaktujte, na stěhování v rámci jednoho objektu jsme ti praví!

Vyklízení prostor bytů, domů, pozůstalostí

Zajišťujeme kvalitní služby spojené s vyklízením prostor bytů, domů, sklepů, garáží, pozůstalostí apod. V případě, že řešíte problém s vyklízením prostor, kontaktujte nás, velice rádi Vám pomůžeme.

Ruční vykládky, nakládky kamiónů, vagónů

Realizujeme kvalitní ruční vykládky, ale také nakládky kamiónů, vagónů nebo třeba kontejnerů. Jsme tady, aby Vy jste byli spokojeni. Ozvěte se nám, na ruční vykládky a nakládky jsme machři!

Odvoz a likvidace odpadu na sběrný dvůr

Vyklízíte prostory, a potřebujete odvézt a zlikvidovat odpad? Pak nás kontaktujte, zajistíme vše za Vás. Nejenže Vás zbavíme zbytečných starostí, ale navíc ekologicky zlikvidujeme nepotřebný odpad.

Doprava a přeprava nábytku a dalších předmětů

Zajistíme bezpečnou dopravu, nebo přepravu nábytku a jiných předmětů levně, kvalitně a spolehlivě. Kontaktujte nás, velice rádi Vám předložíme soubor našich služeb, plus ceník a nabídneme konkrétní řešení.

Služba balení

Naše stěhovací firma nabízí i dílčí služby, například službu balení. Kontaktujte nás, zadejte požadavky, a my Vám zajistíme potřebný obalový materiál a službu balení, přesně pro Vaše potřeby. Jsme tady pro Vás!

Prodej obalového materiálu

Máte dopravní prostředek, který Vám nábytek přestěhuje, máte kamarády, kteří přidají ruku k dílu. Ale nemáte obalový materiál na zabalení? Pak nás kontaktujte, zajišťujeme nejen stěhovací služby, ale i prodej obalového materiálu.

Odvoz zakoupeného nábytku

Zajistíme odvoz zakoupeného nábytku až k Vám domů. Zakoupili jste si nábytek, ale nemáte jej jak dopravit domů? Jsme tady pro Vás! Váš nový nábytek nejen přivezeme, ale vyneseme a ustavíme u Vás doma.

Stěhujeme flexibilně

Potřebujete urgentně odstěhovat nebo nastěhovat nábytek nebo jiné předměty? Jsme tady pro Vás! Stěhujeme víkendy, svátky, přestěhujeme Vás i v noci, tak abychom nenarušili Váš časový harmonogram. Jsme flexibilní!

Komplexní stěhovací služby

Nabízíme komplexní stěhovací služby. Ve výčtu služeb naší stěhovací firmy najdete nejen samotné stěhování, ale i balení nábytku, demontáž nábytku, odvoz nepotřebných věcí a mnoho dalšího. Kontaktujte nás!

Stěhování rozměrných nákladů

Nic pro nás není nemožné! Potřebujete přestěhovat těžký nebo rozměrný náklad? Kontaktujte nás, jsme rychlí, levní, kvalitní a spolehliví. A stěhování těžkých nákladů je pro nás brnkačka. Jsme tady pro Vás!

Vyklízení prostor a likvidace odpadu

Součástí našich stehovacích služeb je také vyklízení prostor, jako jsou například pozůstalosti, sklepy, garáže, půdy apod. Nejenže potřebné prostory vyklidíme, vyčistíme, ale nepotřebné věci a odpad ekologicky zlikvidujeme. Vyklízení prostor ...
Detail nabídky

Služba balení před stěhováním

Nabízíme profesionální balení před stěhováním. Stěhujete se a máte strach, že se Váš nábytek cestou znehodnotí? S námi se bát nemusíte. Kontaktujte nás i v případě, že stěhovací služby nepoptáváte, ...
Detail nabídky

Stěhování bytů, domů a firem

Zajišťujeme levné a spolehlivé stěhování bytů, domů, ale i firem a kanceláří. V případě, že se připravujete na nějakou důležitou změnu v životě a stěhování je její součástí, pak se ...
Detail nabídky

Jak k nám