Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

REMS Česká republika s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové, šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla atd. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Výrobky, činnosti

Závitořezné čelisti
Zajišťujeme prodej kvalitních závitořezných čelistí pro rychlé a kvalitní řezání závitu. Díky optimální geometrii břitu zaručují závitořezné čelisti lehké nařezávání s vysokou přesností. K výrobě závitořezných čelistí používáme kvalitní kalenou ocel.

Držáky vsuvek
Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitních držáků vsuvek pro závitořezné stroje s otevíratelnou závitořeznou hlavou. Dodáváme kvalitní držáky vsuvek s automatickým vnitřním upínáním pro výrobu vsuvek a dvojvsuvek v různé délce.

Ruční závitnice
Zabezpečujeme prodej elektrických ručních závitnic s rychlovyměnitelnými závitořeznými hlavami. Elektrické ruční závitnice je možné používat bez svěráku. Ruční elektrické závitnice jsou jedním z nejefektivnějších nástrojů pro řezání závitů.

Závitořezná hlava
Vyrábíme a dodáváme kvalitní automatické závitořezné hlavy pro řezání kónických trubkových závitů, výrobu vsuvek a dvojvsuvek. Automatické závitořezné hlavy jsou vybaveny 5 závitořeznými čelistmi pro kvalitní a přesné řezání trubkových závitů.

Řezání závitů
Nabízíme prodej kvalitních strojů na řezání závitů. Disponujeme kvalitní strojní mechanikou pro vysoce přesné řezání závitů. V naší nabídce naleznete ruční závitnice, závitořezné hlavy, závitořezné čelisti a závitořezné hlavy.

Závitořezné látky
Distribuujeme kvalitní závitořezné látky na bázi minerálních olejů. Námi dodávané závitořezné látky jsou vhodné k použití na ocel, nerezovou ocel, barevné kovy i plast. Naše závitořezné látky mají rovněž i výborné mazací a chladicí účinky.

Šavlová pila
Dodáváme kvalitní elektrické šavlové pily nové generace. Šavlové pily se hodí pro řezání dřeva, palet, kovů, ocele, sádrokartonových desek, cihel i pálených cihel. Kvalitní zpracování šavlových pil zaručuje pohodlnou a bezpečnou práci.

Kotoučová pila na trubky
Specializujeme se na výrobu a prodej kotoučových pil na trubky. Námi dodávané kotoučové pily jsou ideální pro řezání nerezových ocelových a měděných trubek. Kotoučová pila na trubky je zvláště vhodná pro systémy s lisovanými tvarovkami.

Pilové listy
Dodáváme univerzální i speciální pilové listy na různé modely elektrických ručních pil. Pilové listy vynikají svou vysokou pružností a lze je používat i na řezání těsně u zdi. Disponujeme pilovými listy různých délek.

Řezáky trubek
Nabízíme výrobu a prodej kvalitních řezáků na trubky z ocelového, měděného, hliníkového a mosazného materiálu. Disponujeme řezáky trubek pro dílenské i profesionální využití. Dodáváme řezáky trubek, které lze použít i na těžce přístupná místa.

Řezná kolečka
Zajišťujeme výrobu a prodej řezných koleček pro dělení a řezání různého materiálu. Řezná kolečka dodáváme v různých velikostech. Zabezpečujeme prodej i specializovaných řezných koleček pro dělení ocele.

Srážení hran
Zabýváme se prodejem profesionálních nástrojů pro srážení hran trubek. Kvalitní zpracování nástroje na srážení hran zajistí jednoduché a bezpečné opracování trubek. Nástroje na srážení hran jsou vybaveny regulací průměru a tloušťky stěny trubky.

Odhrotovač
Zabezpečujeme výrobu a prodej kvalitních odhrotovačů měděných, mosazných, hliníkových, ocelových i plastových trubek. Námi dodávané odhrotovače trubek zajišťují kvalitní vnější i vnitřní odhrotování.

Nůžky na trubky
Realizujeme prodej kvalitních nůžek na trubky. Námi dodávané nůžky na trubky jsou vyrobeny ze stabilní ocele, která zaručuje dlouhou životnost. Moderní technologie výroby nůžek na trubky zabezpečuje jednoduché a přesné řezání a dělení trubek.

Tlaková pumpa
Prodáváme kvalitní zkušební tlakové pumpy pro kontrolu tlaku a těsnosti v potrubích a nádržích. Dodáváme mechanické ruční tlakové pumpy i elektrické tlakové pumpy se samonasávacím mechanismem. Tlakové pumpy jsou vybaveny zařízením pro omezení tlaku.

Hydraulická ohýbačka
Specializujeme se na prodej hydraulických ohýbaček trubek. Hydraulická ohýbačka je znamenitá pro ohýbání ocelových trubek a vrstvených trubek s lisovanými tvarovkami. Hydraulická ohýbačka se hodí pro vybavení dílny i pro profesionální využití.

Ruční ohýbačka trubek
Nabízíme prodej kvalitní ruční ohýbačky trubek pro měkké měděné i tenkostěnné trubky, ocelové trubky s lisovanými tvarovkami, měkké přesné ocelové trubky a vrstvené trubky. Ruční ohýbačky trubek zajistí ohýbání trubek do 90°.

Lisovací kleště
Zabýváme se výrobou a prodejem lisovacích kleští a radiálních lisů. Nabízíme kompletní nabídku radiálních lisů, lisovacích kleští, dělících kleští, elektrických radiálních lisů, akumulátorových radiálních lisů, lisovacích kroužků a dělících kleští.

Svářečky plastů
Disponujeme výběrem svářeček plastů na různé druhy svařování trubek. Zajišťujeme prodej svářeček elektrotvarovek, svářeček přeplátováním, svářeček na tupo apod. Svářečky plastů jsou vybaveny regulátorem teploty a povlakováním teflonem.

Diamantové jádrové vrtání
Dodáváme kvalitní stroje na diamantové jádrové vrtání. Nabízíme několik modelů nástrojů pro diamantové jádrové vrtání pro různé použití. Diamantové jádrové vrtání provádí vysoce přesné vrty za minimální hladiny hlučnosti a prašnosti.

Nabídky

REMS vynikající snímky a videa z trubek

REMS vynikající snímky a videa z trubek

Mobilní, příruční kamera REMS CamSys 2. Praktický kamerový systém pro nákladově výhodnou inspekci a analýzu poškození trubek, kanálů, komínů, těžce dostupných míst jako dutiny, šachty, potrubí, k převzetí nových instalací ...

Zobrazit detail nabídky

REMS MAGNUM - závitořezný stroj

REMS MAGNUM - závitořezný stroj

Robustní, kompaktní vysoce výkonný stroj na řezání závitů, odřezávání trubek, odhrotování, výrobu vsuvek, výrobu obvodových drážek válcováním. Pro instalaci, dílny pracující s kovem, průmysl. Na staveniště i do dílny. Trubkové závity(1/16) ...

Zobrazit detail nabídky

Swing v novém hávu

Swing v novém hávu

REMS Hydro-Swing - olejová hydraulická ruční ohýbačka trubek pro nenamáhavé a rozměrově přesné ohýbání trubek do 90°. Ideální pro práce na místě. Pro řemeslo a průmysl. Pro stavbu a dílnu. ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz