• Detail firmy

Radim Volešák

Základní popis

Činnost společnosti je zaměřena na instalatérské, topenářské a plynařské práce. Jsme menší instalatérskou firmou, která realizuje zakázky drobného i většího rozsahu a pomůže vyřešit jakýkoliv problém s vodou, kanalizací, topením nebo plynem, a to včetně havarijního servisu. Dokážeme Vám také pomoci s detekcí úniku vody, rozborem a úpravou vody. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Adresa

Spojovací 99
251 64 Struhařov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75307715
DIČ:  nejsem plátce DPH
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérské práce Praha

Specializujeme se na instalatérské práce. Instalatérské práce zahrnují zejména: rozvody vody a kanalizace, výměny stoupaček, vodoměrů a vodoměrných soustav, rekonstrukce koupelen a bytových jader, výměny bojlerů, zapojení praček, myček, dřezů apod.

Další firmy v oboru

Martin Andres

Specializujeme se na elektromontážní práce. Zajišťujeme elektroinstalaci v průmyslových objektech, v bytech i administrativních budovách, systémy chytré elektroinstalace, instalace hromosvodů a uzemnění, instalace telekomunikačních rozvodů, elektronické zabezpečení, montáž a servis elektrických kotlů, návrhy a vhodný výběr osvětlení a mnoho dalších služeb.

ALUWIN s.r.o.

Dodáváme hliníková okna, hliníkové dveře, fasády, zimní zahrady, bezpečnostní dveře, požární uzávěry, požárně odolné dělící příčky včetně požárně odolných automatických dveří. Vybrat si můžete z celé řady hliníkových profilů a barev ze vzorníku RAL. Vyrábíme a dodáváme celoskleněná okna a dveře a ateliérová střešní okna. Jsme držiteli certifikátu kvality. Ozvěte se nám!

Miroslav Pešán s.r.o.

Zajišťujeme různé zednické práce a rekonstruujeme bytová jádra. V rámci poskytovaných služeb realizujeme pokládky obkladů a dlažeb, zámkové dlažby, ploty, omítky, fasády či montáž sádrokartonu. Provádíme úpravy terénu - disponujeme bagrem UNC/060. V případě zájmu Vám také dopravíme materiál nebo odvezeme suť našimi Avia kontejnery. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.