Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Radek Kotalík - JMRK

Základní popis

Specializujeme se na výrobu a dodávku tkaninových kompenzátorů a filtrů do vzduchotechnických zařízení. Nabízíme tkaninové kompenzátory, kapsové filtry, filtrační tkaniny, filtrační rukávy pro fancoil, rámečkové filtry, tukové filtry do digestoří a mnoho dalšího. Zajišťujeme ekologickou likvidaci filtrů.

Výrobky, činnosti

Tkaninové kompenzátory
Nabízíme tkaninové kompenzátory pro vzduchotechnická a ekologická zařízení. Tkaninové kompenzátory účinně zamezují přenosu vibrací potrubí, ventilátorů, kotlů apod.

Filtrační tkaniny
Zaměřujeme se na filtrační tkaniny do vzduchotechnických zařízení. Obstaráváme filtrační tkaniny pro hrubý prach – G1, G2,G3,G4 i pro jemné částice – M5,F6,F7,F8,F9.

Servis vzduchotechnických zařízení Písek
Nabízíme komplexní servis vzduchotechnických zařízení do různých provozů. Servis vzduchotechnických zařízení provádíme včetně ekologické likvidace filtrů, revize protipožárních klapek a systémů měření a regulace.

Kapsové filtry
Dodáváme kapsové filtry v rozměrech dle požadavků zákazníka. Kapsové filtry splňují atest EN 779, rámy jsou vyráběny z pozinkových profilů.

Filtrační hadice a rukávy
Zabezpečujeme filtrační hadice a rukávy třídy G2 - G3 v provozní teplotě maximálně 90°C. Filtrační hadice a rukávy dodáváme v různých rozměrech dle požadavků zákazníka.

Látkové filtry
Obstaráváme látkové filtry různých rozměrů dle požadavků zákazníka. Látkové filtry zhotovujeme pro různou odolnost vůči teplotě, tlaku, plynům a chemických látkám.

Revize požárních klapek
Zajišťujeme revize požárních klapek dle předepsaných norem. Pravidelná revize požárních klapek je nutností pro účinnou požární ochranu.

Rámečkové filtry
Dodáváme rámečkové filtry z vysoce odolných materiálů. Rámečkové filtry jsou určeny pro filtrace G3 – F7.

Tukové filtry do digestoří
Specializujeme se na tukové filtry do digestoří pro účinné zachycení tukových nečistot. Tukové filtry do digestoří nabízíme v provedení hliníku či anticoro.

Ekologická likvidace filtrů
Provádíme ekologickou likvidaci filtrů kompletně dle předepsaných předpisů. Jsme schopni ekologicky likvidovat filtry z různých materiálů a pro různá využití.

Nabídky

Tkaninové kompenzátory

Tkaninové kompenzátory

Zhotovujeme tkaninové kompenzátory pro vzduchotechnická a ekologická zařízení. Tkaninové kompenzátory vyrábíme přímo na míru dle individuálních potřeb každého zákazníka. V našem výrobním programu nabízíme různé varianty tkaninových kompenzátoru: * obdélníkové, čtvercové, ...

Zobrazit detail nabídky

Průmyslová filtrace vzduchu

Průmyslová filtrace vzduchu

Poskytujeme služby v oblasti výroby zařízení a produktů pro průmyslovou filtraci vzduchu. Průmyslové filtry jsme schopni vyrobit v různém provedení: kapsy, hadice, rukávy, vaky, přířezy apod. Průmyslové filtrace vzduchu Vám ...

Zobrazit detail nabídky

Vpichované textilie

Vpichované textilie

Specializujeme se na výrobu a dodávku vpichovaných textilií pro širokou škálu využití. Vpichované textilie jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, jejich výstupní strana je tepelně upravená. Na přání můžeme zajistit i ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz