Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
QUICKSTAV s.r.o.

Výrobky, činnosti

Expresní přeprava do 3,5 t
Specializujeme se na expresní přepravu do 3,5 tun. Nabízíme vnitrostátní a mezinárodní přepravu, pravidelné trasy Česká republika - Německo - Nizozemí. Zabýváme se také stěhováním. Pro veškeré informace o expresní přepravě nás kontaktujte.

Logistické služby
Máme bohaté zkušenosti s logistickými službami. Díky praxi a kvalifikovaným pracovníkům zajišťujeme kvalitní logistické služby, s kterými budete jistě spokojeni, stejně jako je mnoho našich stávajících zákazníků.

Skladování
Nabízíme také skladovací služby v prostorných skladech. Potřebujete uskladnit jakékoliv zboží? Obraťte se na nás a my vám rádi vyjdeme vstříc. Kontaktujte nás pro podrobnosti o našich skladovacích možnostech a my vám je rádi poskytneme.

Stavební činnost, rekonstrukce
Zabýváme se stavební činností a rekonstrukcemi. Dodržujeme rozpočet a stanovené termíny, abyste mohli brzy bydlet v novém či nově zrekonstruovaném domě. Specializujeme se na výstavbu na klíč. Kontakujte nás se svou představou.

Finanční služby - úvěry, vyplácení exekucí
Řešte své finanční dluhy včas. My vám pomůžeme. Zabýváme se finančními službami, poskytujeme bankovní a nebankovní úvěry, vyplácíme exekuce. Zastavíme a odvrátíme dražbu vaší nemovitosti, poskytneme dlouhodobý ůvěr a odvrátíme leasing nemovitosti.

Realitní činnost
Zajišťujeme také realitní činnost, prodáváme a pronajímáme bytové i nebytové prostory. Realitní činnost pro nemovitosti k bydlení, ke komerčnímu použití, k rekreaci, převedeme členská práva a povinnosti k družstevnímu bytu.

Ekonomická přeprava
Nabízíme ekonomickou přepravu do vzdálenosti 1000 km do 48 hod. Zajišťujeme ekonomickou přepravu pro pravidelné trasy Česká republika - Německo - Nizozemí.

Nebankovní úvěry
Zaměřujeme se na nebankovní úvěry. Poskytujeme nebankovní úvěry bez prověřování v registrech a vybírání poplatků předem, od 100000 Kč do 3000000 Kč s dobou splácení až 5 let.

Dlouhodobé úvěry
Poskytujeme dlouhodobé úvěry - pomůžeme vám s výběrem a zprostředkování hypotečního úvěru nebo stavebního spoření u renomovaných bank v ČR.

Oddlužení nemovitosti
Specializujeme se na také na oddlužení nemovitostí. Dle možností nabízíme oddlužení nemovitostí formou úvěru, pomocí zpětného leasingu nebo její výkup za cenu 70% tržní ceny.

Zpět na www.abc.cz