Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
PURUPLAST, a. s.

Nabídky

Produkty z recyklátů plastových odpadů

Produkty z recyklátů plastových odpadů

Zabýváme se výrobou produktů z recyklátů plastových odpadů. Dlouholeté zkušenosti z oboru recyklování plastových odpadů vkládáme do výroby produktů z recyklátů s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Z recyklátů plastových odpadů vznikají vysoce účinné vstupní suroviny pro další výrobu, například pro výrobu zatravňovací dlažby, výrobu kompostérů či plastových pytlů. Pro další informace nás prosím kontaktujte!

Zobrazit detail nabídky

Plastové polotovary pro další zpracování

Plastové polotovary pro další zpracování

Specializujeme se na výrobu plastových polotovarů z recyklace plastových odpadů. Plastové polotovary v podobě plastových aglomerátů, regranulátů a drtě vyrábíme jako vstupní surovinu pro další zpracování. Z plastových polotovarů se dále vyrábí zatravňovací dlažby, nebo plastové produkty pro další zpracování v nejrůznějších průmyslových oborech. Plastové polotovary naší výroby jsou levné a ekologické. Pro detailní informace prosím navštivte naše webové stránky, případně nás kontaktujte.

Zobrazit detail nabídky

Výkup plastového odpadu

Výkup plastového odpadu

Zajišťujeme výkup plastového odpadu z průmyslové i komunální produkce. Vykupujeme obchodní obaly a odpady, např. polyetylenové folie, technologické a průmyslové odpady, jako jsou plastové zmetky, nedolisky, vstřiky atd., vytříděné plastové odpady a obaly, vykupujeme i PET láhve a víčka. Třiďte odpad, vyplatí se to! Pro konkrétní informace a ceník výkupu platů nás prosím kontaktujte. Chráníme životní prostředí!

Zobrazit detail nabídky

Ekologické zpevnění ploch PURUPLAST

Ekologické zpevnění ploch PURUPLAST

Vyrábíme vysoce efektivní ekologický systém pro zpevnění ploch PURUPLAST. Ekologický systém pro zpevnění ploch PURUPLAST zvýší přirozenou zatížitelnost plochy, odolnost a tepelnou stálost, a to při zachování přirozeného vodního cyklu. Ekologický systém pro zpevnění ploch PURUPLAST je účinným řešením vhodným pro zahrady, dvory, parkoviště, jízdárny a další namáhané plochy. Pro více informací nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme řešení přímo pro Vaše potřeby.

Zobrazit detail nabídky

Plastové drtě PURUPLAST

Plastové drtě PURUPLAST

Plastové drtě PURUPLAST jsou produktem recyklačního procesu plastových odpadů, vznikají mletím a drcením pevných plastových odpadů či nedolisků výroby. Plastové drtě PURUPLAST jsou důležitou a ekologickou vstupní surovinou další výroby plastů. Jsou ideální surovinou pro další zpracování technologiemi vytlačování, lití, vyfukování nebo vstřikování do forem apod. Pro další informace nás kontaktujte! Jsme tady pro Vás!

Zobrazit detail nabídky

Zatravňovací dlažba PURUPLAST

Zatravňovací dlažba PURUPLAST

Vyrábíme a dodáváme zatravňovací dlažbu z plastového recyklátu. Zatravňovací dlažba PURUPLAST má skvělé technické a užitné vlastnosti, je ekologicky nezávadná a vysoce variabilní ve svém využití. Zatravňovací dlaždice PURUPLAST jsou ideálním řešením nadměrně zatěžovaných ploch, jako jsou zahrady, golfová hřiště, přírodní parkoviště, příjezdové cesty, odstavné plochy, chodníky apod. Pro detailnější informace nás prosím kontaktujte, naši odborníci se Vám budou rádi věnovat.

Zobrazit detail nabídky

Zahradní kompostéry z plastu

Zahradní kompostéry z plastu

Nabízíme zahradní kompostéry z recyklovaného plastu. Zahradní kompostéry naší výroby jsou maximálně funkční, jsou odolné a ekologické. Zahradní kompostéry jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají minimální nároky na prostor a jsou chytrým a ekonomickým pomocníkem v boji s odpady z kuchyní a zahrad. Pro více informací prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás kontaktujte, velice rádi se Vám budeme věnovat.

Zobrazit detail nabídky

Výroba plastových pytlů na odpad

Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i barevných provedení. Plastové pytle z recyklovaných materiálů jsou vhodné do veřejných odpadkových košů, do domácností i veřejných budov. Pro konkrétní dotazy nás prosím kontaktujte, velice rádi Vám poradíme ve výběru. Jsme tady pro Vás!

Zobrazit detail nabídky

Dodej odpad, odeber surovinu

Dodej odpad, odeber surovinu

Jsme specialisty na zpracování plastových odpadů. Naším cílem je ekologicky udržitelné životní prostředí. Součástí našich služeb je rovněž služba „Dodej odpad, odeber surovinu“. Tato služba je zaměřena na potřeby výrobců plastových produktů. Každý takový výrobce se potýká s určitým množstvím výrobního odpadu. My odpad přepracujeme a odvezeme zpět k dalšímu zpracování. „Dodej odpad, odeber surovinu“, neboli žádné zbytky a efektivnější výrobní provoz.

Zobrazit detail nabídky

Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Plastové aglomeráty z plastového odpadu

Vyrábíme plastové aglomeráty z recyklovaného plastu. Plastové aglomeráty se využívají jako hlavní surovina například pro výrobu ekologických zatravňovacích tvárnic. Zabýváme se ekologickým zpracováním zužitkovatelného plastového odpadu například plastového aglomerátu. V případě jakýchkoliv dotazů prosím nahlédněte naše webové stránky, případně nás přímo kontaktujte, velice rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Zdravé životní prostředí je volbou naší společnosti!

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz