Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PURUPLAST, a. s.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Výrobky, činnosti

Plastové drtě
Dodáváme plastové drtě v různých velikostech a barvách. Plastové drtě vznikají drcením a mletím pevných forem plastových odpadů.

Kompostéry na bioodpad
Nabízíme kompostéry na bioodpad z kuchyně i ze zahrady. Kompostéry na bioodpad jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu, který je bezúdržbový a vysoce odolný proti mechanickému poškození.

Zpevňování zelených ploch
Věnujeme se zpevňování zelených ploch při zachování přirozeného vodního cyklu. Zpevňování zelených ploch navrhujeme a realizujeme přesně dle potřeb povrchů.

Zatravňovací dlažba
Zaměřujeme se na zatravňovací dlažbu pro zpevnění travnatých ploch a zachování přirozeného rázu. Zatravňovací dlažba se velmi snadno pokládá a je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům.

Ekologická recyklace plastů
Zajišťujeme ekologickou recyklaci plastů a vzniklý recyklační materiál dále používáme pro výrobu dalších plastových výrobků. Ekologická recyklace plastů je zabezpečována díky nejmodernější technologii šetrně k životnímu prostředí.

Plastové regranuláty
Specializujeme se na plastové regranuláty, které dále slouží pro výrobu plastových produktů. Plastové regranuláty nabízíme v různém barevném provedení: čiré, černé či barevné plastové regranuláty.

Plastové aglomeráty
Dodáváme plastové aglomeráty v různých barevných variacích. Plastové aglomeráty jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která dokáže zpracovat polyethylenové i polypropylenové výrobky.

Výroba a prodej plastových pytlů
Zaměřujeme se na výrobu a prodej plastových pytlů z recyklovaných materiálů. Recyklované plastové pytle dodáváme do firem pro domácnosti nebo do obcí a měst.

Sběr odpadů z plastu
Zabezpečujeme sběr odpadů z plastu, jejich třídění a následné zpracování na plastové drtě. Sběr odpadů z plastu zajišťujeme od domácností, firem, obcí i měst.

Výroba plastových polotovarů
Věnujeme se výrobě plastových polotovarů pomocí moderní technologie šetrné k životnímu prostředí. V rámci výroby plastových polotovarů zajišťujeme plastové drtě, plastové aglomeráty, plastové regranuláty apod.

Nabídky

Regranulát HDPE

Regranulát HDPE

V nabídce naší společnosti je kromě zatravňovací dlažby Puruplast a kompostéru Puruplast, také velká škála materiálů ve formě: aglomerátů, regranulátů a drtí, které slouží jako kvalitní vstupní materiál pro každou ...

Zobrazit detail nabídky

Výroba plastových pytlů na odpad

Výroba plastových pytlů na odpad

Třiďte odpad, má to smysl! Zabýváme se výrobou plastových pytlů na odpad z recyklovaných materiálů. Třiďte odpad do plastových pytlů z recyklovatelných materiálů! Dodáváme pytle nejrůznějších velikostí, tloušťky stěn i ...

Zobrazit detail nabídky

Plastová zatravňovací dlažba

Plastová zatravňovací dlažba

PURUPLAST najde využití při stavbě parkovišť, cest a chodníků, příjezdových a staveništních komunikací, silničních krajnic, zpevňování břehů, příkopů a svahů. Ideální na stání a výběhy pro koně, zelené střechy. ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz