Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PURUPLAST, a. s.

Základní popis

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

Výrobky, činnosti

Plastové drtě
Dodáváme plastové drtě v různých velikostech a barvách. Plastové drtě vznikají drcením a mletím pevných forem plastových odpadů.

Kompostéry na bioodpad
Nabízíme kompostéry na bioodpad z kuchyně i ze zahrady. Kompostéry na bioodpad jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného materiálu, který je bezúdržbový a vysoce odolný proti mechanickému poškození.

Zpevňování zelených ploch
Věnujeme se zpevňování zelených ploch při zachování přirozeného vodního cyklu. Zpevňování zelených ploch navrhujeme a realizujeme přesně dle potřeb povrchů.

Zatravňovací dlažba
Zaměřujeme se na zatravňovací dlažbu pro zpevnění travnatých ploch a zachování přirozeného rázu. Zatravňovací dlažba se velmi snadno pokládá a je vysoce odolná proti povětrnostním vlivům.

Ekologická recyklace plastů
Zajišťujeme ekologickou recyklaci plastů a vzniklý recyklační materiál dále používáme pro výrobu dalších plastových výrobků. Ekologická recyklace plastů je zabezpečována díky nejmodernější technologii šetrně k životnímu prostředí.

Plastové regranuláty
Specializujeme se na plastové regranuláty, které dále slouží pro výrobu plastových produktů. Plastové regranuláty nabízíme v různém barevném provedení: čiré, černé či barevné plastové regranuláty.

Plastové aglomeráty
Dodáváme plastové aglomeráty v různých barevných variacích. Plastové aglomeráty jsou vyráběny prostřednictvím moderní technologie, která dokáže zpracovat polyethylenové i polypropylenové výrobky.

Výroba a prodej plastových pytlů
Zaměřujeme se na výrobu a prodej plastových pytlů z recyklovaných materiálů. Recyklované plastové pytle dodáváme do firem pro domácnosti nebo do obcí a měst.

Sběr odpadů z plastu
Zabezpečujeme sběr odpadů z plastu, jejich třídění a následné zpracování na plastové drtě. Sběr odpadů z plastu zajišťujeme od domácností, firem, obcí i měst.

Výroba plastových polotovarů
Věnujeme se výrobě plastových polotovarů pomocí moderní technologie šetrné k životnímu prostředí. V rámci výroby plastových polotovarů zajišťujeme plastové drtě, plastové aglomeráty, plastové regranuláty apod.

Nabídky

Produkty z recyklátů plastových odpadů

Produkty z recyklátů plastových odpadů

Zabýváme se výrobou produktů z recyklátů plastových odpadů. Dlouholeté zkušenosti z oboru recyklování plastových odpadů vkládáme do výroby produktů z recyklátů s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Z recyklátů plastových odpadů vznikají ...

Zobrazit detail nabídky

Plastové polotovary pro další zpracování

Plastové polotovary pro další zpracování

Specializujeme se na výrobu plastových polotovarů z recyklace plastových odpadů. Plastové polotovary v podobě plastových aglomerátů, regranulátů a drtě vyrábíme jako vstupní surovinu pro další zpracování. Z plastových polotovarů se ...

Zobrazit detail nabídky

Výkup plastového odpadu

Výkup plastového odpadu

Zajišťujeme výkup plastového odpadu z průmyslové i komunální produkce. Vykupujeme obchodní obaly a odpady, např. polyetylenové folie, technologické a průmyslové odpady, jako jsou plastové zmetky, nedolisky, vstřiky atd., vytříděné plastové ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz