Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PULS - PRAHA s.r.o.

Základní popis

Jsme dodavatelem profesionálních kadeřnických potřeb. V naší nabídce naleznete kadeřnické hřebeny a kartáče, kadeřnické nůžky, profesionální kadeřnický nábytek, kadeřnické pláštěnky, depilační vosky, kadeřnické cvičné hlavy, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty, kadeřnické taburety a stolky, plastová kadeřnická umyvadla, kadeřnické břitvy i seřezávače.

Výrobky, činnosti

Profesionální kadeřnické potřeby
Dodáváme profesionální kadeřnické potřeby do různých kadeřnických salónů i školících institucí. Profesionální kadeřnické potřeby - kadeřnické cvičné hlavy, kufříky, pouzdra, rozprašovače, štětce, vlásenky, sponky, natáčky, pinety, papiloty apod.

Kadeřnické nůžky
Nabízíme kadeřnické nůžky pro profesionální stříhání a styling vlasů. Kadeřnické nůžky máme k dispozici v různém provedení - efilační kadeřnické nůžky, klasické kadeřnické nůžky, kadeřnické břitvy a seřezávače.

Kadeřnické hřebeny a kartáče
Obstaráváme kadeřnické hřebeny a kartáče pro profesionální úpravu vlasů. V nabídce kadeřnických hřebenů a kartáčů si můžete vybrat z mnoha druhů kulatých, plochých, karbonových, štětinových kartáčů.

Depilační vosky
Zajišťujeme depilační vosky či depilační papírky. Depilační vosky nabízíme s různým aroma - čokoládové, lesní plody či aloe vera.

Profesionální nábytek do kadeřnictví
Zaměřujeme se na dodávku profesionálního nábytku do kadeřnictví a kadeřnických škol. Profesionální nábytek do kadeřnictví - kadeřnické taburety, kadeřnický stolek, plastové kadeřnické umyvadlo, kadeřnické vozíky a mnoho dalšího.

Kadeřnické kufříky a pouzdra
Zabezpečujeme kadeřnické kufříky a kadeřnická pouzdra. Kadeřnické kufříky jsou k dispozici v různém barevném provedení s vnitřním polstrováním a speciálním vrchním povrchem z otěruvzdorného materiálu.

Kadeřnické pláštěnky
Dodáváme kadeřnické pláštěnky se zapínáním na suchý zip. Kadeřnické pláštěnky nepropouští vodu ani barvy. Poskytují dokonalou ochranu proti znečištění.

Kadeřnické cvičné hlavy
Zabýváme se prodejem kadeřnických cvičných hlav do kadeřnických škol. Kadeřnické cvičné hlavy nabízíme s různou délkou vlasů vhodnou nejenom ke stříhání, ale také k barvení či trvalé.

Hřebeny na prodloužené vlasy
Zajišťujeme hřebeny na prodloužené vlasy pro šetrné rozčesání vlasů. Hřebeny na prodloužené vlasy jsou vyrobeny z kombinace přírodních štětin a umělých hrotů.

Školení na keratin
Nabízíme školení na keratin včetně obdržení certifikátu o proškolení. Školení na keratin provádíme po celé ČR a každý účastník obdrží veškerý produktový materiál.

Nabídky

Cvičné hlavy pro kadeřníky

Cvičné hlavy pro kadeřníky

Dodáváme kadeřnické cvičné hlavy pro školy i rekvalifikační kurzy. Cvičné hlasy jsou vyrobeny ze 100% přírodních vlasů, které jsou vhodné pro česání, barvení i trvalou. V nabídce naleznete cvičné hlasy ...

Zobrazit detail nabídky

Kartáče pro prodloužené vlasy

Kartáče pro prodloužené vlasy

Nabízíme kartáče na prodloužené vlasy pro vybavení profesionálních kadeřnických salónů i pro domácí použití. Kartáče pro prodloužené vlasy obsahují kombinaci přírodních štětin a umělých hrotů, které zajišťují rychlé, bezbolestné a ...

Zobrazit detail nabídky

Kartáč na vlasy Tangle Teezer

Kartáč na vlasy Tangle Teezer

Kartáč na vlasy Tangle Teezer se speciálně tvarovanými štětinami si poradí i s velmi zacuchanými vlasy, aniž by poškodil jejich kvalitu. Je možné jej využít pro mokré i suché vlasy. ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz