Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
PREMIER interiors

PREMIER interiors

Naše firma se zabývá realizací interiérů. Mezi naše služby patří návrh dispozičního řešení - space planning, návrh prostorového řešení - axonometrie, interiérové vestavby, dodání nábytku i s atypickými prvky, dodání podlahových krytin, osvětlení, zelených stěn, maleb, popisů, výběr vhodných povrchů a materiálů, úklid prostor a stěhování stávajícího nábytku. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Dispoziční řešení kanceláří

Specializujeme se na návrh dispozičního řešení kanceláří tzv. space planning (2D). Neváhejte nás kontaktovat pro veškeré informace o návrhu dispozičního řešení, který Vám vypracujeme v požadované kvalitě, v rychlém termínu a za přijatelné ceny.

Vizualizace kanceláří

Zabýváme se také vizualizací kanceláří. Naši kvalifikovaní zaměstnanci mají bohaté zkušenosti, naše služby vizualizací kanceláří patří mezi nejlepší na trhu. Přesvědčte se o našich kvalitách sami.

Interiérové vestavby

Zabýváme se interiérovými vestavbami. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou kombinaci materiálů a barev. Proměníme Váš interiér v zajímavý a moderní prostor, v kterém bude radost trávit čas. Referenční fotografie najdete na našich webových stránkách.

Dodávka nábytku

Zajistíme kompletní dodávku nábytku dle schválené vizualizace a domluvy se zákazníkem. Pro nás nic není problémem, dodáme nábytek také s atypickými prvky. V našem týmu máme kreativní specialisty s bohatými zkušenostmi, kteří jsou tu pro Vás.

Dodání truhlářských atypických výrobků

Dodáváme truhlářské atypické výrobky. Rádi Vám pomůžeme s Vaším interiérem a zařídíme komplexní služby. Vy se nebudete muset o nic starat, naši specialisté vše udělají za Vás. Přesvědčte se o kvalitách našich služeb sami.

Povrchové úpravy - malby, nástřiky, tapety, loga

Jsme skutečnými odborníky, kteří Vám pomohou při budování Vašich nových prostor. Zajistíme také veškeré povrchové úpravy, jako jsou malby, nástřiky, tapety, loga. [ více informací ]

Jak k nám