• Detail firmy

PREMIER interiors

Základní popis

Naše firma se zabývá realizací interiérů. Mezi naše služby patří návrh dispozičního řešení - space planning, návrh prostorového řešení - axonometrie, interiérové vestavby, dodání nábytku i s atypickými prvky, dodání podlahových krytin, osvětlení, zelených stěn, maleb, popisů, výběr vhodných povrchů a materiálů, úklid prostor a stěhování stávajícího nábytku. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Adresa

Drtinova 557/10
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73922234
DIČ:  CZ8112164885
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dispoziční řešení kanceláří

Specializujeme se na návrh dispozičního řešení kanceláří tzv. space planning (2D). Neváhejte nás kontaktovat pro veškeré informace o návrhu dispozičního řešení, který Vám vypracujeme v požadované kvalitě, v rychlém termínu a za přijatelné ceny.

Další firmy v oboru

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.

Jiří Vlastník

Jsme firma zabývající se výrobou kuchyňských linek na míru. Dále zařizujeme bytové a komerční interiéry na zakázku podle Vašich představ. Na zakázku také vyrábíme kusový nábytek. Zajišťujeme výrobu nábytku do kaváren a restaurací. U nás naleznete nábytek vyrobený z různých druhů dřeva, který je vždy kvalitně a precizně zpracován. Máme dlouholetou tradici a řadu spokojených zákazníků.

Ing.arch. SKRAMLÍKOVÁ ALŽBĚTA

Nabízím své služby architektonické práce. Zabývám se především architekturou pozemních staveb, zejména rodinnými domy, bytovými jednotkami, kancelářskými budovami, penziony a hotely. Také Vám zajistím projekty potřebné pro stavební povolení a v neposlední řadě se postarám o moderní design interiéru bydlení či pracoviště.