Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PONTO GROUP s.r.o. Výrobky, činnosti

Správa a vymáhání pohledávek

Naše firma se specializuje na komplexní správu a vymáhání pohledávek. Jedná se o jedinečný projekt naší firmy, který se pyšní mnoha výhodami. Správa a vymáhání pohledávek od nás je bezplatná, komplexní, profesionální a efektivní.

Kompletní management pohledávek

Jsme skutečným odborníkem na kompletní management pohledávek, jejich správu a vymáhání. Naši kvalifikovaní pracovníci mají bohaté zkušenosti s managementem pohledávek, které hojně využívají pro maximální spokojenost našich klientů.

Bezplatná správa pohledávek

Nabízíme bezplatnou správu pohledávek firem a obcí, kde náklady na vymáhání nese dlužník. Bezplatná správa pohledávek zahrnuje zejména nastavení systému, prevenci a zajištění, audit dokumentace a komplexní vymáhání.

Projekt „Firmy a pohledávky“

Projekt naší firmy s názvem „Firmy a pohledávky“ se věnuje řešení problematiky pohledávek v rámci hospodaření firmy a zabývá se jejím komplexním řešením. Na naší společnost se můžete spolehnout. Přesvědčte se sami.

Profesionální poradenství v oboru pohledávek

Poskytujeme profesionální poradenství v oboru pohledávek. Obrátit se na nás můžete pro profesionální poradenství v oblasti prevence vzniku pohledávek, řízení a managementu pohledávek, zajištění pohledávek a závazkových vztahů.

Nastavení systému řízení pohledávek

Nastavíme pro Vás systém řízení pohledávek. Vypracujeme analýzu stávajících smluvních vztahů firmy a třetích osob, vytvoříme rozbor aktuálních pohledávek a nastavíme komplexní systém řízení pohledávek firmy.

Audit a vypracování vzorové dokumentace

Zaměříme se na zrychlení a zlepšení vymahatelnosti pohledávek pomocí právního auditu a vypracování vzorové smluvní dokumentace firmy s třetími osobami. Vytvoříme a vypracujeme, zaktualizujeme, nové vzorové smluvní dokumentace.

Lustrace firem a osob v Centrální evidenci exekucí

Zabýváme se také lustrací firem a osob v Centrální evidenci exekucí a dalších zdrojích. Přenechte na nás, na profesionálech, kontrolu údajů firem a osob v Centrální evidenci exekucí. Vše zajistíme za Vás pro Vaše pohodlí.

Zápočty a postoupení pohledávek

Obrátit se na nás můžete také pro zápočty a postoupení pohledávek, které poskytujeme pro naše klienty v rámci ostatních služeb. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc všem jeho podnětům.

Řešení pro vymáhání pohledávek

Náš projekt nabízí komplexní řešení pro vymáhání pohledávek, efektivnější a účinnější způsob vymáhání pohledávek soudním exekutorem. Garantujeme profesionalitu, dodržení všech zákonných norem a rychlost provedení. Uspoříme Váš čas a náklady.