Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PONTO GROUP s.r.o. Nabídky

Audit dokumentace správy pohledávek

Zpracujeme audit dokumentace správy pohledávek, který zahrnuje analýzu stávajících vztahů věřitele, tedy firmy nebo obce a jeho obchodních partnerů, a rozbor stávající smluvní dokumentace. Upravíme nebo vypracujeme vzorovou dokumentaci pro realizaci smluvních vztahů. Pomocí auditu dokumentace správy pohledávek. Zlepšíme právní postavení věřitele a vymahatelnost. Na základě změn a úprav norem aktualizujeme smluvní dokumentaci po celou dobu vztahu mezi věřitelem a správcem pohledávek.

Zobrazit detail nabídky

Prevence vzniku pohledávek firem a obcí

Součástí nabízené správy pohledávek je systém prevence vzniku pohledávek a jejich zajištění. Klademe důrazem na zlepšení právního postavení věřitele a zlepšení vymahatelnosti. V rámci prevence vzniku pohledávek je věřiteli poskytnuto základní bezplatné právní poradenství a pomoc odpovědným pracovníkům při tvorbě Směrnice pro řízení pohledávek, jejich evidenci, správu a vymáhání.

Zobrazit detail nabídky

Systém bezplatné správy pohledávek

Zajišťujeme bezplatnou správu pohledávek pro firmy a obce. Systém obsahuje ucelené nastavení správy pohledávek, zejména evidenci a řízení pohledávek a rozbor smluvních vztahů. Dále audit nebo vypracování vzorové smluvní dokumentace, včetně všeobecných obchodních podmínek. Je zde zahrnuto nastavení systému evidence pohledávek a celého procesu vymáhání pohledávky, tedy mimosoudní, soudní a exekuční.

Zobrazit detail nabídky

Projekty Firmy a pohledávky

Náš jedinečný projekt Firmy a pohledávky se specializuje na komplexní management pohledávek, jejich správu a vymáhání. Nabízíme ucelené služby, které zahrnují profesionální poradenství, nastavení systému pohledávek, audit, vypracování veškeré nutné dokumentace a celý systém vymáhání pohledávky od upomínky až po případné exekuční řízení. Naši profesionálové staví na dlouhodobých praktických zkušenostech a hlubokých znalostech. Obraťte se na nás, jsme připraveni pomoci.

Zobrazit detail nabídky

Lustrace firem a osob

Zabýváme se lustrací firem a osob v Centrální evidenci exekucí, rejstřících a dalších zdrojích. Prověřování a kontrola tohoto druhu má svůj význam a výrazně snižuje riziko ztráty financí. Dle nutných kritérií dokážeme velmi rychle zjistit potřebné údaje o fyzických a právnických osobách. Přenechte na našem teamu profesionálů činnost lustrace, zajistíme vám aktuální informace a zároveň pohodlí a jistotu.

Zobrazit detail nabídky