• Detail firmy

PLASTPO s.r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá stavebními pracemi různého druhu. Hlavní činnosti firmy lze rozdělit do těchto odvětví - průmyslové podlahy, dekorativní podlahy, injektáže vlhkých zdí, sanitační nátěry, bourání, izolace podlah, frézování a broušení. Garantujeme kvalitu odvedené práce. Záleží nám na Vaší spokojenosti, snažíme se vyjít vstříc všem Vašim požadavkům.

Adresa

Chýnovská 1917/9
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26073889
DIČ:  CZ26073889
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce Jižní Čechy

Jsme ryze česká společnost, která se zabývá kompletní dodávkou stavebních prací dle požadavků klientů. Specializujeme se zejména na podlahy, injektáže, sanitační nátěry, bourání, obklady,dlažby, zámkové a kamenné dlažby,frézování a broušení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 628 707
E-mail: plastpo@seznam.cz
WWW: www.plastpo.cz
WWW: www.plastpo-tabor.cz

Kontaktní osoba

Josef Veselý - Jednatel

Další firmy v oboru

ML - ŽALUZIE s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží interiérové i exteriérové stínící techniky na míru. Zastupujeme české a zahraniční výrobce, kteří dbají na kvalitu a ověřené produkty. V naší nabídce najdete produkty firmy Stegu, která se zabývá prodejem kamenných, betonových, sádrových a dřevěných obkladů.

EkoRop - Petr Janeček

Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a Moravy.

Ing. Zdeněk Šedivý

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.