Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Základní popis

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Výrobky, činnosti

Ochranné pracovní pomůcky
Naše společnost nabízí ochranné pracovní pomůcky na různé druhy pracovišť. Navštivte naše webové stránky a vyberte si vše dle Vašich potřeb.

Osobní ochranné pracovní prostředky
Pro osobní ochranu u nás naleznete různé druhy prostředků přímo pro Vás. Nabízíme ochranu obličeje, hlavy, sluhu a také ochranu proti chřipce.

Pracovní oděvy
Nabízíme pracovní oděvy. Navštivte nás a vyberte si ty pravé oděvy k Vaší činnosti.

Pracovní obuv
Pracovní obuv různých typů. Přijďte si k nám vybrat z bezpečnostní obuvi. Nabízíme polobotky, sandále, kotníčkovou obuv a další.

Nehořlavé oděvy a látky
Široká nabídka nehořlavých bezpečnostních oděvů. V nabídce naleznete trička, kombinézy, spodky, kukle, blůzy, vesty a další.

Čistící a úklidové prostředky
V naší nabídce si lze i vybrat z čistících a úklidových prostředků. Nabízíme prostředky na mytí a kompletní úklid.

Desinfekční prostředky
Desinfekční prostředky hlavně na wc. Nabídka osvěžovačů vzduchu, tekutých dezinfekčních přípravků, toaletních bloků a dalších prostředků.

Pracovní rukavice
Nutná je při práci ochrana rukou. Naše firma Vám nabízí mnoho druhů rukavic pro práci. Rukavice kombinované, celokožené, jednorázové a další.

Reklamní textil
Nabízíme možnost potisku různého textilu pro zajištění firemních oděvů. Na trička, mikiny, čepice, košile natiskneme Vaše firemní logo.

Zdravotnické potřeby
Zdravotnické potřeby formou klasických lékárniček či autolékárniček. Nabídka také ve zdravotnických materiálech či ortopedických pomůckách.

Zimní pracovní oděvy
Každá společnost by měla dbát na zdravý svých zaměstnanců. Na chladná zimní období proto nabízíme teplé zimní pracovní oděvy. Zimní bundy a kalhoty.

Reflexní oděvy
Reflexní oděvy pro bezpečnou práci na frekventovaném místě. Různé druhy reflexních vest, bund, kalhot a jiných.

Speciální doplňky
Na našich webových stránkách můžete najít i různé nabídky speciálních doplňků k Vaší ochraně na pracovišti. Nabídka je vždy různá.

Respirátory, masky, filtry
Respirátory, masky, filtry chrání Vaše zaměstnance před vdechnutím škodlivých látek. Na riziková pracoviště jsou dodávány filtrační polomasky, roušky, kukle a jiné.

Montérky
V kategorii montérek si u nás můžete vybrat z velkého množství montérkových bund a montérkových kalhot do pasu i kalhoty s laclem.

Postroje a polohovací pásy
Pro Vaši bezpečnost při práci ve výškách z našeho sortimentu nabízíme různé druhy polohovacích pásů, postrojů, zachycovačů pádu, lana a další.

Nářadí a vybavení pracovišť
U nás si můžete zakoupit nářadí a vybavení pro Vaše pracoviště. Bezpečnostní tabule, štětce, smetáky, pytle, aj.

Sluchátka - Ochrana sluchu
Jsou i natolik hlučné práce kde by si zaměstnanci měli chránit svůj sluch. Nabízíme různé typy ušních zátek, či mušlových chráničů sluchu.

Brašnářské výrobky
Pracovní brašny k ulehčení přenosu nářadí či potřeb. Vyberte si mezi batohy, taškami, kapsáři a brašnami. Výběr z více možných druhů.

Nabídky

Ochranná polomaska SCOTT PROFILE 2

Ochranná polomaska SCOTT PROFILE 2

Nová polomaska PROFILE2 nabízí uživateli účinnou ochranu, jednoduché použití, spolehlivost, pohodlí, dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Lícnice je vyrobena z jemného, nealergického elastomeru, který skvěle těsní na obličeji. Materiál ...

Zobrazit detail nabídky

Pracovní obuv PANDA PANTERA polobotky S3

Pracovní obuv PANDA PANTERA polobotky S3

Pracovní obuv PANDA PANTERA polobotka S3 SRC - bezpečnostní pracovní obuv s ocelovou tužinkou a stélkou proti propíchnutí, antistatická a protiskluzová podrážka PU/PU odolná kyselinám a olejům, absorbce energie v ...

Zobrazit detail nabídky

Pláštěnka do deště CETUS PVC

Pláštěnka do deště CETUS PVC

Pláštěnka CETUS je ochranný plášť s pevnou kapucí určený k ochraně proti dešti a vodě. Pláštěnka je vyrobena z polyesteru s nánosem PVC. Pláštěnka je silná 0,32 mm a je ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz