• Detail firmy

PhDr. Blanka FRÜHAUFOVÁ

Základní popis

Výuka angličtiny pro soukromé osoby, organizace i děti.

Adresa

Renoirova 593/13
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45297363

Výrobky, činnosti

Kurzy cizích jazyků

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 466 591
Mobil: +420 602 245 407
Fax: +420 244 466 591
E-mail: alibity@iol.cz
WWW: www.ability-jazyky.cz
Další firmy v oboru

RI - TOURS Ladislav Říha

Naše cestovní agentura se zaměřuje na poskytování profesionálních incomingových služeb především pro návštěvníky ze zemí Belgie, Holandsko a Francie. Nabízíme kompletní zákaznický servis včetně zajištění ubytování a dopravy. Organizujeme zájezdy do zahraničí i po České republice. Zpracováváme překlady holandštiny do češtiny a naopak. Ozvěte se nám a zjistěte více informací.

CONTRADICTION s.r.o.

Náš zrekonstruovaný statek ve Starém Kolíně nabízí tradiční a příjemné prostory vhodné pro nejrůznější firemní a společenské akce, rodinné oslavy či svatby. Zajistíme pro Vás ubytování, veškeré vybavení, catering a samozřejmě také personál. V areálu našeho statku naleznete i jízdárnu s nabídkou projížděk po okolí či mini ZOO s možností pohlazení a krmení zvířátek. Pořádáme i výlety pro školy.

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.