• Detail firmy

PhDr. Blanka FRÜHAUFOVÁ

Základní popis

Výuka angličtiny pro soukromé osoby, organizace i děti.

Adresa

Renoirova 593/13
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45297363

Výrobky, činnosti

Kurzy cizích jazyků
Další firmy v oboru

Jan Polter

Zajišťujeme výcvik řidičů skupiny B, AM, A1 a A2, dále pak školení řidičů referentských vozidel a rekondiční jízdy. Teoretická výuka probíhá v Praze 8 - Bohnicích, praktická část na cvičišti a jízdy po celé Praze. Výcvik si můžete domluvit i na víkend. Naše autoškola má velkou úspěšnost při závěrečných zkouškách. Připravíme i vás k jejich perfektnímu zvládnutí. Neváhejte se na nás obrátit.

KRC team s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím v oblasti obchodu a vedení lidí. Pořádáme semináře, školení a kurzy pro obchodníky, manažery a zaměstnance. Naše služby jsou zaměřené na zvyšování efektivity a schopnosti dosahovat výsledků v následujících oblastech: obchod, maloobchodní prodej, podpora prodeje (telemarketing), vedení týmu a motivace.

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.