• Detail firmy

Pěnčík Rudolf

Základní popis

Nabízíme metrové dřevo štípané i neštípané, polínka dle požadavku zákazníka.

Adresa

Cihelny 201
768 05 Koryčany

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66613272
DIČ:  CZ7007194392
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Prodej palivového dříví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 532 928
E-mail: ruda.pencik@seznam.cz

Kontaktní osoba

Rudolf Pěnčík - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PILA PLAVEC, s.r.o.

Specializujeme se na dřevařskou výrobu, mezi naše hlavní činnosti patří zejména pořez kulatiny, řezání měkkého i tvrdého dřeva, stavební řezivo, jako jsou fošny, trámy, polena a latě a množství další práce dle přání a požadavků zákazníka. Garantujeme individuální a vstřícný přístup ke každé zakázce, přijatelné ceny, rychlost dodání a kvalitu všech dodávaných surovin a materiálů. Kontaktujte nás.

Ing. Radek Vintr

Specializujeme se na prodej stavebního a truhlářského řeziva a palivového dřeva. V nabídce máme také barvy, lazury a impregnace na dřevo. Dále poskytujeme široké spektrum služeb, které se dřevem souvisí, jako je např. řezání dřeva, sušení či impregnace dřeva. Dřevo rovněž vykupujeme. V případe zájmu Vám po dohodě dřevo dopravíme na místo určení.

Brikety - Štěrba

Specializujeme se na výrobu a prodej dřevěných ekologických briket technologií společnosti RUF. Tato technologie (1 kg briket = 1% popela) zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou dobu hoření. Piliny lisujeme do kvádru o rozměru 150x65x70 mm. Výhodou dřevěných briket je skvělá skladnost a využití pro většinu topenišť. Ceník briket naleznete na našich www stránkách. V případě dotazů nás kontaktujte.