Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PAVLÍNEK s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.

Výrobky, činnosti

Ocelová lana Ostrava
Dodáváme ocelová lana. Nabízíme lana závěsná ocelová, vázací, jeřábová, zapletená, se zalisovanými oky, nerezová, z nerezavějící oceli, jedno pramenná, více pramenná, speciální či DIEPA.

Vazáky
Nabízíme lanové vazáky. Vazáky jak zalisované, tak i zaplétané, v nejrůznějších variantách - oko-oko, oko-hák, dvojhák, čtyřhák. Provedení z pozinkovaných lan dle požadavků s očnicemi.

Závěsná lana
Zabýváme se prodejem závěsných lan. Závěsná lana - nabízíme ocelová lana a kompletní příslušenství.

Jevištní technika
Zaměřujeme se na dodání jevištní techniky. Dodáváme jevištní techniku, vybrat si můžete mimo jiné z vinutých smyček, upínacích pásů jednodílných, upínacích pásů dvoudílných, třmenů, atd.

Montované zábradlí
Nabízíme montované zábradlí pro interiéry i exteriéry v provedení nerezovém, kovovém galvanicky pozinkovaném a dalším. Montované zábradlí je vhodné pro schodiště, zídky, galerie, balkony, terasy či zábradlí pro francouzská okna.

Nerezová lana
Dodáváme nerezová lana, která najdou uplatnění zejména v průmyslu. V našem obchodě Vám nabízíme velký výběr nerezových lan.

Plošinové vozíky
Specializujeme se na prodej plošinových vozíků. Vyrábíme a dodáváme odolné a propracované plošinové vozíky s komfortním madlem.

Obrtlíky
Prodáváme obrtlíky prvotřídní kvality. Nabízíme obrtlíky z nerezového materiálu oko - oko, oko - vidlice či vidlice - vidlice.

Jeřábové kočky
Zabýváme se dodáním jeřábových koček. Dodáváme jeřábové kočky elektrické či ruční.

Jeřábové háky
Nabízíme kované jeřábové háky typu RS a RF ve velikostech od 1 do 250. Velikosti jeřábového háku naleznete v přílohách. Háky dodáváme většinou jako výkovky, ale můžeme nabídnout i háky se závitem a další.

Úhlová převodovka
Věnujeme se prodeji převodovek. Úhlová převodovka má bezúdržbový převod kuželovými koly. Snadná a bezpečná obsluha.

Lanové navijáky
Prodáváme lanové navijáky. Nabízíme elektrické lanové navijáky, ruční lanové navijáky k tažení nebo ke zvedání, navijáky HAACON a TALBOT.

Vázací body
Dodáváme vázací body. Nabízíme jak vázací body navařovací - např. typ APA, UKN, TBA, tak i celou škálu vázacích bodů šroubovacích.

Lanové svorky
Specializujeme se na prodej lanových svorek. Lanové svorky slouží pro výrobu ok na ocelovém nebo nerezovém lanu.

Vázací řetězy
Zaměřujeme se na prodej vázacích řetězů. Nabízíme vázací řetězy nekonečné, jednoramenné, dvouramenné, tříramenné nebo čtyřramenné.

Nerezové lanko
Zabýváme se prodejem nerezového lanka. Prodáváme unikátní nerezový lankový systém s širokými možnostmi použití.

Tahové zkoušky
Provádíme tahové zkoušky. V rámci našeho zkušebního střediska nabízíme tahové zkoušky do 1500 kN tahové síly, cyklické tahové zkoušky do 250 kN tahové síly, revize a servis.

Magnetická defektoskopie
Specializujeme se na magnetické defektoskopie. Provádíme magnetické defektoskopie řetězových vázacích prostředků, speciálních mechanických uchopovacích zařízení a dalších.

Přechodové závěsy
Věnujeme se prodeji přechodových závěsů. Dodáváme přechodový závěs pro jednoduché háky a pro dvojité háky.

Vázací popruhy
Prodáváme vázací popruhy. Nabízíme vázací popruhy s oky textilními, s kovovými oky a nekonečné popruhy.

Nabídky

Vysokopevnostní otočné šrouby - Codipro

Vysokopevnostní otočné šrouby - Codipro

Dovolujeme si nabídnout vysokopevnostní otočné šrouby firmy Codipro. Umožňují zvedání a otáčení výrobků ve všech směrech až do 64 tun. Tyto šrouby nabízíme v několika modifikacích. Vsaďte na prověřenou kvalitu! ...

Zobrazit detail nabídky

Jeřábové háky

Jeřábové háky

Dodáváme kované jeřábové háky, které nabízíme jak v provedení dle DIN 15401 – jednoduché, tak i provedení dle DIN 15402 – dvojité. Dle potřeb zákazníka lze objednat háky v jakostní ...

Zobrazit detail nabídky

Lanové navijáky

Lanové navijáky

Firma Pavlínek s.r.o. dodává lanové navijáky ruční i elektrické. Nabízíme mimo jiné navijáky firmy Haacon, které jsou určeny pro průmyslové používání a navijáky firmy Talbot, které se vyrábějí v několika ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz