Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Pareco, s.r.o.

Základní popis

Naše firma se specializuje na úklid administrativních, bytových a rodinných domů včetně jejich příslušenství. Také nabízíme kompletní služby ve výstavbě včetně inženýrské činnosti.

Výrobky, činnosti

Stavební činnost
Nabízíme stavební činnost. Ze stavební činnosti provádíme výstavbu rodinných domů, realizace fasád, rekonstrukce interiérů včetně dodávky na klíč a další.

Bytová výstavba
Zaměřujeme se na bytovou výstavbu. V oblasti bytové výstavby nabízíme kompletní služby na klíč.

Občanská výstavba
Realizujeme také občanskou výstavbu. Občanská výstavba - zajistíme kompletní projektovou činnost a samotnou výstavbu na klíč.

Inženýrská činnost ve výstavbě
Věnujeme se inženýrské činnosti ve výstavbě. Inženýrská činnost ve výstavbě - zajistíme vyjádření a stanoviska orgánů státní správy a správců inženýrských sítí, podklady pro žádost o vydání stavebního povolení nebo rozhodnutí o umístění stavby.

Bourací práce
Zabýváme se bouracími pracemi. Bourací práce zajišťujeme včetně následného odvozu odpadu a samotného úklidu.

Strojní omítky
Specializujeme se na strojní omítky. Strojní omítky provádíme rychle a kvalitně, ideální pro stěny a stropy v rodinných domech.

Sádrokartonové konstrukce
Zajišťujeme realizaci sádrokartonových konstrukcí. Sádrokartonové konstrukce provádíme v bytové i občanské výstavbě.

Betonové stěrky
Provádíme betonové stěrky. Betonové stěrky mají širokou škálu možného zpracování, proto jsou oblíbeným moderním prvkem.

Úklidové služby
Provádíme kompletní úklidové služby. Úklidové služby nabízíme pro domácnosti, administrativní budovy, jednotlivé kanceláře, výrobní prostory či pro staveniště.

Požárně dělící konstrukce
Realizujeme požárně dělící konstrukce. Požárně dělící konstrukce dodáváme dle požární odolnosti, která se stanoví podle požárního rizika.

Úklid domácností
Zajišťujeme kvalitní úklid domácností. Úklid domácností provádíme kompletně včetně mytí oken a rámů, mytí hygienických zařízení, čištění koberců a čalounění, mytí nádobí, vysávání, utírání prachu a další.

Úklid administrativních prostor
Nabízíme kompletní úklid administrativních prostor. Úklid administrativních prostor zajistíme pravidelně nebo jednorázově dle domluvy.

Čištění čalouněného nábytku
Věnujeme se čištění čalouněného nábytku. Čištění čalouněného nábytku - zajistíme šetrné odstranění skvrn a rozzáření potahů.

Čištění koberců
Provádíme čištění koberců. Čištění koberců zajišťujeme ručně nebo strojně dle typu a plochy.

Mytí panelákových oken
Zaměřujeme se také na mytí panelákových oken. Mytí panelákových oken zajišťujeme pravidelně i včetně kompletního úklidu společných prostor v domě.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz