Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

Základní popis

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Dodáváme kartonové krabice, skládací krabice, dárkové krabičky, zásilkové obaly, archivní krabice, obaly na víno a nápoje, fólie, fixace a výplně, pásky, pytle, sáčky, tašky a mnoho dalšího.

Výrobky, činnosti

Přepravní krabice víceúčelové
Specializujeme se na přepravní krabice víceúčelové. Nabízíme kartonové přepravní krabice, skládací víceúčelové krabice, dárkové krabičky, krabice na víno, krabice pro zasílání apod.

Obaly pro tiskárny a poštovní zásilky
Dodáváme obaly pro tiskárny a poštovní zásilky. Nabízíme poštovní krabice, tubusy, papírové obaly na knihy a kalendáře, obálky na dokumenty a další.

Obaly na víno a potraviny
V naší nabídce naleznete i papírové obaly na víno a potraviny. Prodáváme papírové obaly na víno v různých velikostech a provedeních - hnědé, bíle nebo s potiskem.

Obaly kancelářské a archivní
Zajišťujeme obaly kancelářské a archivní. V našem sortimentu najdete krabice archivní, na pořadače, odnosné papírové boxy s víkem, ale i archivní spony a podobně.

Dárkové krabičky
Nabízíme různé dárkové krabičky v přírodním hnědém provedení. Dárkové krabičky mají různý tvar a velikost a mohou být také s okénkem (s fólií či bez).

Bublinové a fixační fólie, výplňový materiál
Dodáváme nejrůznější obalový a výplňový materiál jako jsou bublinové fólie, stretch ovíjecí fólie, odvíječe aj. Prodáváme bublinové fólie, stretch ovíjecí fólie, odvíječe, výplňový materiál - polystyren, dřevitou vlnu, papírové hrany a mnoho dalšího.

Lepicí pásky, rychlouzavírací sáčky, tubusy, tašky
Nabízíme veškeré potřeby pro balicí a zásilkové služby. Dodáváme lepicí pásky, papírové tašky, rychlouzavírací sáčky, klopové krabice, tubusy a jiné.

Vlnitá lepenka v rolích
Dodáváme vlnitou lepenku v rolích. Nabízíme dvouvrstvou lepenku v rolích a tabule třívrstvé vlnité lepenky.

Prodej pomocných obalových prostředků
Věnujeme se prodeji pomocných obalových prostředků. Nabízíme vše pro balicí a zásilkové služby včetně balicího papíru, motouzů, celofánu, polyetylénu, fixací a výplní.

Dětský papírový program
Nabízíme dětské papírové krabice s veselým potiskem na hračky, dětské židličky a stolečky, dekorativní hrad, chaloupku nebo domeček pro panenky.

Nabídky

Přepravní klopové krabice

Přepravní klopové krabice

Dodáváme přepravní klopové krabice. Klopové krabice vyrábíme víceúčelové, přepravní klopové krabice z třívrstvé a pětivrstvé vlnité lepenky, obaly na stěhování (klopové krabice s výřezy pro odnos), přepravní kontejnery a šatní ...

Zobrazit detail nabídky

Obaly pro zasílání

Obaly pro zasílání

Obaly pro zasílání. Kromě obalů na poštovní zásilky, vhodných pro přípravu balíků, odesílaných prostřednictvím České pošty, Vám nabízíme obaly na knihy nebo katalogy (formát A4 a A5), obaly na kalendáře ...

Zobrazit detail nabídky

Lepící pásky bez potisku

Lepící pásky bez potisku

Prodej lepících pásek bez potisku. Zabýváme se prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balícího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru (a to i ...

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz