• Detail firmy

OK - traktory

Základní popis

Specializujeme se na prodej zemědělské techniky. Mezi náš sortiment patří hlavně kvalitní příslušenství k malotraktorům a traktorům. Vybíráme jen prověřené dodavatele, aby se k Vám dostaly jen ty nejkvalitnější výrobky. Nabízíme také bazarový prodej traktorů a malotraktorů, které jsou plně funkční. K malotraktorům necháváme vyrábět čelní nakladače. Rádi Vám poradíme. Těšíme se na Vás.

Adresa

Křenovice 85
398 43 Křenovice

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48218251
DIČ:  CZ6609030681
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Prodej zemědělské techniky

Náš rodinný podnik se zabývá prodejem zemědělské techniky a příslušenství k této technice již několik let. Za tu domu jsem získali bohaté zkušenosti, díky kterým prodáváme jen tu nejkvalitnějších zemědělskou techniku od prověřených firem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 499 282
E-mail: info@ok-traktory.cz
WWW: www.ok-traktory.cz/
WWW: www.malotraktory-bazar.cz

Kontaktní osoba

Petr Bareš - Majitel

Další firmy v oboru

MGM, spol. s r.o.

Výroba pálicí a svářecí techniky ve vysoké kvalitě a za přijatelné ceny. Mezi námi nabízené zboží patří zejména pálicí stroje, plazmové zdroje strojní CNC, svařovací zdroje, pásové pily a zabýváme se také prodejem použitých zdrojů. Veškerou nabídku a podrobnosti naleznete na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jan Pevný

Prodej zahradní a lesní techniky, stavebního materiálu, robotických vysavačů, sekaček, dále poskytujeme i servis a prodej příslušenství. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a s vstřícností pro jeho maximální spokojenost. Nic pro nás není problémem, vyhovíme i specifickým požadavkům. Podrobné informace Vám rádi poskytneme na vyžádání, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás.

N+P PROFI MILEVSKO

Malotraktory Branson, japonské terénní mulčovače Canycom nebo stroje pro zpracování půdy Muratori. To jsou jen některé z desítek produktů, které dodáváme autorizovaným dealerům po celé ČR nebo nabízíme koncovým zákazníkům. Věnujeme se špičkové zemědělské, komunální a hobby technice. Náš sortiment si můžete přijít prohlédnout do milevské prodejny nebo se s ním seznámit na našich webových stránkách.