Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Nebankovní dům

Nabídky

Americká nebankovní hypotéka

Americká nebankovní hypotéka

Potřebujete rychle peníze a vlastníte nemovitost? Efektivním řešením je úvěr se zástavou nemovitostí známý jako „Americká nebankovní hypotéka“. Americká nebankovní hypotéka je forma řešení úvěru zástavním právem k jakékoliv nemovitosti (rodinný dům, rekreační chata, bytová jednotka apod.). Kontaktujte nás, na podrobnostech se s Vámi rádi domluvíme. Jsme schopni vyřídit úvěr již do jednoho týdne od podání žádosti. Garantujeme individuální přístup a solidní jednání.

Zobrazit detail nabídky

Podnikatelský úvěr

Podnikatelský úvěr

Nabízíme nebankovní podnikatelský úvěr. Podnikatelský nebankovní úvěr je vytvořen na míru obchodním zájmům malých i velkých podnikatelů. Jde o úvěr bez zástavy, jedinou podmínkou pro žadatele z řad OSVČ a právnických osob, je doložení daňových přiznání za poslední dva roky. Poté už nic nebrání čerpání úvěru pro jakékoliv potřeby firmy, ať už chcete rekonstruovat, rozšířit výrobu či služby, rozhodně nám nemusíte dokládat důvod žádosti o úvěr. Kontaktujte nás!

Zobrazit detail nabídky

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčka pro každého

Zajistíme Vašim potřebám na míru nebankovní půjčku, vhodnou pro každého. Systém nebankovních půjček je nastaven tak, aby na možnost čerpání dosáhl naprosto každý. Porouchal se Vám důležitý domácí spotřebič, potřebujete peníze na překlenovací období do výplaty, jede dítě na školní výlet a vy prostě momentálně nemáte hotovost? Právě pro Vás jsme tady my. My dokážeme pochopit finanční problémy běžného člověka. Obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme.

Zobrazit detail nabídky

Nebankovní půjčka pro stálé klienty

Nebankovní půjčka pro stálé klienty

Naši klienti se k nám vrací hlavně z důvodu osobního přístupu, maximální diskrétnosti, analýzy potřeb a pečlivě zvoleným produktům na míru, ale také díky solidnosti a rychlému řešení. Nebankovní půjčky pro stálé klienty vyzdvihují loajalitu, oceňují oddanost a nabízí individuální řešení. Staňte se i Vy naším spokojeným klientem, uvidíte, budete nadšeni profesionalitou naší nabídky nebankovních půjček. Těšíme se na Vás.

Zobrazit detail nabídky

Půjčkomat – rychlá nebankovní půjčka

Půjčkomat – rychlá nebankovní půjčka

Naše finanční služby nebankovního charakteru se zabývají pečlivou analýzou potřeb a přání našich klientů. Proto také u nás najdete rychlou nebankovní půjčku „Půjčkomat“. Zprostředkováváme finanční služby, které naprosto perfektně vyhovují potřebám klientů, a tedy ani nebankovní služby „Půjčkomat“ nesmí ve výčtu našich služeb chybět. Jsme vstřícní Vašim potřebám, jsme naprosto diskrétní a jsme neuvěřitelně rychlí. Kontaktujte nás!

Zobrazit detail nabídky

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Profesionální přístup, individuální řešení situace, rychlost vyřízení, i nebankovní půjčky pro problémové klienty, to je jen krátký výčet služeb, pro které jsme se dostali v oboru nebankovních půjček do TOP žebříčku firem. Pokud i Vy jste klient, který je pro běžnou bankovní instituci označován jako problémový, buďte si jist, že my Vás tak rychle nezavrhneme. Naprosto přesně víme, že do problémové situace se může dostat každý. Obraťte se na nás s důvěrou.

Zobrazit detail nabídky

Japonská půjčka

Japonská půjčka

Zprostředkujeme nebankovní finanční služby „Japonské půjčky“. Specializujeme se na finanční služby pro každého, a rovněž pro každého máme řešení finanční situace. Japonská půjčka řeší naprostou a ojedinělou rychlost vyřízení zápůjčky. Je vhodná pro klienty, kteří finanční hotovost potřebují neodkladně. Dostali jste se do problémů? Potřebujete zapůjčit finanční obnos? Kontaktujte nás, velice rádi Vám nabídneme řešení přesně na míru Vaší situaci.

Zobrazit detail nabídky

Úvěrová kalkulačka

Úvěrová kalkulačka

Nabízíme úvěry a zápůjčky fyzickým i právnickým osobám, na míru individuálním požadavkům. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky, velice rádi zanalyzujeme Vaši situaci a pomocí úvěrové kalkulačky Vám nabídneme to pravé řešení. V oboru nebankovních služeb se pohybujeme již po dlouhou dobu a můžeme s jistotou říci, že naše analytické služby úvěrové kalkulace ještě nikdy nezklamaly. Naši klienti od nás odcházejí maximálně spokojeni.

Zobrazit detail nabídky

Podnikatelské půjčky

Podnikatelské půjčky

Nabízíme výhodné podmínky podnikatelské půjčky. Jsme si vědomi, že podnikatelská činnost na současném trhu silné konkurence se může měnit doslova ze dne na den, a taky víme, jak je důležité neprodleně reagovat. Někdy však nejsou potřebné finance tak rychle dosažitelné a je třeba se poohlédnout po rychlé podnikatelské půjčce. Obraťte se s důvěrou na naše nebankovní služby a během velice krátké chvíle a bez zbytečného papírování můžete posunout své podnikání k vysněnému cíli.

Zobrazit detail nabídky

Revolvingový účet

Revolvingový účet

Naše finanční služby nebankovního charakteru nabízí pro své klienty i služby revolvingového charakteru. Revolvingový účet je forma krátkodobého nebankovního charakteru s možností opakovaného čerpání úvěru do požadované a schválené výše. Velice rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše finanční těžkosti, obraťte se na nás s důvěrou a my Vám velice rádi předložíme formu úvěru, zápůjčky či jiné formy čerpání, tak aby Vaše požadavky byly naplněny. Kontaktujte nás!

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz