• Detail firmy

Nebankovní dům

Základní popis

Společnost Nebankovní dům se specializuje na zprostředkování úvěrů a zápůjček fyzickým i právnickým osobám. Mezi hlavní služby společnosti patří půjčky bez výplaty, úvěry se zástavou a bez zástavy, podnikatelské půjčky, výkup nemovitostí a realitní služby. Garantujeme individuální přístup s vstřícností a pochopením situace každého klienta. Kontaktujte nás pro veškeré informace.

Adresa

Školní 429/2A
747 05 Malé Hoštice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74592475
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nebankovní půjčky

Specializujeme se na nebankovní půjčky a nabízíme profesionální služby ve vysoké kvalitě. Garantujeme osobní přístup s porozuměním Vaší aktuální situace a absolutní diskrétnost. Neváhejte nás kontaktovat pro nebankovní půjčky a přesvědčte se sami.

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

K FINANCE s.r.o.

Nabízíme služby vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty v Ostravě a okolí. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní servis: účetní a daňové poradenství, zpracování mzdové a personální agendy, příprava podkladů a zpracování daňových přiznání včetně účetních závěrek. Kontaktujte nás, pomůžeme i Vám!

David Mlčoch

Jmenuji se David Mlčoch a specializuji se na veškeré služby spojené s kominickými pracemi. Zajistím pravidelné preventivní prohlídky a čištění komínů, frézování komínů, vložkování komínů, kontroly komínovou kamerou, dále pak revize spalinových cest apod. Zabývám se rovněž stavbami komínů na klíč. A to zdaleka není vše! Velice rád Vám pomohu ve věci vyřízení dotačních programů pro kotle.