Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

MODIOS spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se velkoobchodním prodejem mléčných a chlazených výrobků. Zásobujeme především maloobchody a jídelny veřejného stravování - školy, menzy, kantýny, závodní jídelny, domovy mládeže, domovy důchodců, nemocnice, hotely, restaurace, věznice a další gastro provozovny.
Nabízíme k pronájmu netemperovaný sklad a venkovní prostory s nonstop ochranou kamerovým systémem.
Kontaktujte nás!

Výrobky, činnosti

Velkoobchodní prodej mléčných výrobků
Nabízíme široký sortiment mléčných výrobků - mléka, másla, smetany, tvarohy, jogurty, zakysané nápoje, sýry, pomazánky a mnoho dalšího.

Velkoobchodní prodej chlazených výrobků
Dodáváme chlazené výrobky, jako např. lahůdky, rybí produkty, majonézy, tatarské omáčky, droždí a jiné, včetně bio produktů.

Zásobování maloobchodů, jídelen, gastro provozoven
Mléčnými a chlazenými výrobky zásobujeme především maloobchody, ale i jídelny a gastro provozovny. Sklad máme v Brně - Modřicích.

Velkoobchodní prodej potravin
Zabýváme se velkoobchodním prodejem potravin. Zásobujeme maloobchodní prodejny, ale také veřejné i školní jídelny, menzy, kantýny a závodní jídelny, dopravní podniky, věznice, restaurace, nemocnice, domovy důchodců, sociální zařízení a další.

Pronájem skladů Brno
Pronajímáme vnitřní a venkovní skladové prostory pro dlouhodobé i krátkodobé skladování zboží. Sklady jsou střežené 24 hodin denně a netemperované.

Logistické služby
Poskytujeme logistické služby - uskladnění zboží, skladovou evidenci, kompletaci objednávek a dodávek zboží, distribuci.

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz