Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Základní popis

Nabízíme zakázkové šití látkových i kožených oděvů a doplňků a provádíme jejich opravy. Šijeme halenky, sukně, kostýmy, šaty, kalhoty, bundy, kabáty, společenské a svatební šaty, kabelky a jiné doplňky a oděvy na přání. Navrhujeme a vyrábíme střihy dle vašich představ. Pořádáme kurzy šití, nabízíme malbu na látku. Galerii našich výtvorů najdete na našem webu. Ozvěte se nám!

Výrobky, činnosti

Zakázkové krejčovství Brno
Provozujeme kvalitní zakázkové krejčovství a kurzy šití. Zakázkové krejčovství nabízí šití kožených a látkových dámských i pánských oděvů na míru. Galerii našich výtvorů můžete najít na našich webových stránkách.

Krejčovské úpravy oděvů
Nabízíme krejčovské úpravy oděvů dámských, pánských i dětských. Krejčovské opravy oděvů provádíme za přijatelné ceny a v co nejkratších termínech.

Zpracování návrhů, oděvních střihů
Zabýváme se zpracováním návrhů a oděvních střihů, zajišťujeme střihovou službu. Nabízíme střihy na přání klienta, tvoříme profesionální individuální střihy.

Sériová výroba, šití a prodej konfekce
Nabízíme kompletní sériovou výrobu oděvů dle vašich požadavků. Vyrábíme trika, soupravy, dresy, firemní oblečení aj. Cena dohodou. Rovněž šijeme a prodáváme dámskou, pánskou i dětskou konfekci.

Kurzy šití Brno
Pořádáme kurzy šití, kde se naši kurzisté naučí střihy, zpracování, úpravy oděvů apod. Kurzy šití zajišťujeme pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme také kurzy pro děti i maminky. Děti zde mají možnosti samostatně pracovat a poznávat látky.

Kurzy malby na látku Brno
Pořádáme kurzy malby na látku pomocí různých technik. Kurzy malby na látku jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Také prodáváme malované výtvory (polštáře aj.).

Nabídky

Opravy oděvů ve Frýdku Místku.

Opravy oděvů ve Frýdku Místku.

Opravy oděvů ve Frýdku Místku. Krejčovství nabízí opravy oděvů - zkrácení kalhot, výměna zipů, úpravy kožených oděvů.

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám

Zpět na www.abc.cz