Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Martin Skružný - zemní práce

Martin Skružný - zemní práce

Věnujeme se komplexním zemním, bouracím a demoličním pracím. Hloubíme základy domů, jímky a bazény, provádíme výkopy, hutnění zeminy, zpevňování svahů aj. Nabízíme velkoobjemový převoz zeminy a vnitrostátní kamionovou dopravu do 12 t. Poskytujeme komunální služby obcím a městům, úklid sněhu, údržbu zeleně, parků, školních hřišť a zahrad, mulčování pozemků, úklidové služby pro školy. Ozvěte se nám!


Zemní a výkopové práce

Provádíme komplexní zemní práce na přání zákazníka, např. hloubení základů domů, různé terénní úpravy, zpevňování povrchu, výkop a pokládku inženýrských sítí, výkop bazénů a jam, odbahňování rybníků nebo hutnění zeminy. Ozvěte se nám!

Hloubení základů domů

Nabízíme hloubení základů domů. Stavba domu začíná solidními základy – kontaktujte nás, postaráme se o to.

Výkop jímek, jam a bazénů

Toužíte po bazénu nebo potřebujete vykopat jímku? Jsme tu pro vás a provedeme výkop přesně podle vašich přání.

Výkop a pokládka inženýrských sítí

Vodovod, plynovod a kanalizace jsou základním vybavením každé budovy. Obraťte se na nás a zařídíme to – profesionálně, rychle a za příjemné ceny.

Příprava terénu pro stavbu silnic

Zabýváme se terénními pracemi spojenými se stavbou pozemních komunikací. Silnice na dobře upraveném terénu vydrží déle a její kvalita je vyšší. My to zařídíme!

Terénní úpravy

Zajišťujeme terénní úpravy na přání klienta. Ať už potřebujete terén vyrovnat či naopak zvlnit, zvládneme to.

Velkoobjemový převoz zeminy

Disponujeme technikou pro velkoobjemové převozy zeminy. Nevozte zem v pytlích, obraťte se na nás.

Vnitrostátní nákladní autodoprava do 12 t

Poskytujeme služby vnitrostátní nákladní autodopravy do 12 t. Potřebujete převézt těžký náklad kamkoli po republice? Ozvěte se nám.

Kontejnerová vnitrostátní doprava do 12 t

Nabízíme kontejnerovou vnitrostátní dopravu do 12 t. Spolehněte se na nás, naše služby jsou bezpečné a za příhodné ceny.

Zpevňování svahů

Provádíme zpevňování svahů. Vylepšíme stabilitu svahu i jeho povrch. Nenechte nic náhodě, kontaktujte nás.

Hutnění zeminy

Zhutňování zeminy představuje účinný způsob, jak vylepšit její vlastnosti, aby si např. „nesedala“ a tím nedeformovala stavbu, která na ní stojí. Kvalitní zemina je základem dobré stavby. Zařídíme to.

Odbahňování rybníků

Zajišťujeme rychlé a spolehlivé odbahňování rybníků. Nadměrné bahno snižuje kvalitu vody, zanáší žábry ryb a mohou v něm přežívat parazité. Ozvěte se nám, pomůžeme vám.

Rekultivace území

Zabýváme se rekultivací území např. po těžbě. Za pomoci těžké techniky vymodelujeme novou krajinu podle původních vzorů tak, aby se mohla během co nejkratší doby obnovit do své původní podoby.

Bourací a demoliční práce

Nabízíme komplexní bourací a demoliční práce. Zbouráme libovolnou stavbu, bezpečně a s ohledem na životní prostřední, a odpad zlikvidujeme.

Komunální služby pro obce a města

Poskytujeme komunální služby obcím a městům. Kontaktujte nás a postaráme se o čistotu také ve vaší obci!

Úklid a odvoz sněhu

Provádíme úklid a odvoz sněhu. Naše služby jsou flexibilní a rychlé, na naši pohotovost se můžete kdykoli spolehnout. Nás sníh nezaskočí.

Údržba zeleně a parků

Zabezpečujeme údržbu veřejné zeleně a parků. Posekáme trávu, prořežeme stromy, upravíme keře – zkrátka se postaráme o to, aby se váš park měl k světu.

Mulčování pozemků

Mulčování představuje způsob ekologické likvidace přerostlé trávy a plevele. Vybereme ideální způsob mulčování právě pro váš pozemek a postaráme se o kvalitní a oku lahodící porost.

Úpravy a údržba školních hřišť a zahrad

Zajišťujeme úpravy a údržbu školních hřišť a zahrad. Školní hřiště či zahrady jsou hojně frekventovanými a využívanými místy, jejichž správná údržba je důležitá. Postaráme se o to.

Úklidové služby pro školy

Nabízíme komplexní úklidové služby pro školy. Kontaktujte nás a postaráme se o čisté a upravené prostředí i u vás.


Zemní a bourací práce, komunální služby

Věnujeme se komplexním zemním, bouracím a demoličním pracím a poskytujeme komunální služby obcím a městům. Hloubíme základy pro dům nebo rýhy pro inženýrské sítě, provádíme terénní úpravy, odbahňování rybníků, velkoobjemové převozy zeminy a bourací práce. Nabízíme také úklid a odvoz sněhu, údržbu zeleně, parků, školních hřišť a zahrad, úklidové služby a mulčování pozemků.
Ozvěte se nám!

Zobrazit detail nabídky

Jak k nám