Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
MAČE MODEL s.r.o.

MAČE MODEL s.r.o.

Věnujeme se výrobě prototypů z měkkých materiálů za pomoci technologie CNC. Obrábíme polystyren, umělé dřevo, nejrůznější pěny či silon. Zhotovujeme reklamní grafiku (cedule, bannery, razítka, polepy, letáky aj.), 3D reklamu a reklamní a propagační předměty. Provádíme pískování skla a keramiky a popisování laserem. Ať chcete prototyp k výrobě zahřívací láhve nebo zahradní sochy, kontaktujte nás!


Obrábění měkkých materiálů technologií CNC

Obrábíme měkké materiály (polystyren, umělé dřevo, EPP, MDF, PUR pěna, silon) technologií CNC. Disponujeme tříosým obráběcím routerem s pracovní plochou 1500x1000x120 mm.

Výroba prototypů z nekovových materiálů

Věnujeme se výrobě prototypů z nekovových materiálů, zhotovených za pomoci technologie CNC. Vytvoříme vám prototyp k výrobě libovolného předmětu – od zahřívací láhve, přes nápis či logo až po sochu. Ozvěte se nám, určitě se domluvíme.

Frézování deskových materiálů

Provádíme frézování deskových materiálů, jako je plexisklo, PVC, dibond nebo překližka. Frézujeme jak jednoduché tvary, tak tvary složité (např. loga a nápisy). Máte představu? Kontaktujte nás, poradíme si.

Výroba reklamních předmětů

Nabízíme výrobu rozličných reklamních předmětů na zakázku. Používáme techniku pískování skla a keramiky a popisování materiálů laserem, provádíme 3D tisk a frézujeme deskové materiály. Naše nabídka je široká, určitě si vyberete.

Reklamní grafika

Tvoříme reklamní grafiku. Zhotovíme bannery, cedule, vizitky, letáky a další grafiku vaší firmě přímo na míru.

Polepy automobilů

Nabízíme polepy automobilů a další řezanou reklamu. Nechte pracovat i své auto!

3D reklama

Poradíme si i s 3D reklamou, jako jsou plastické nápisy, modely či loga. Reklamu vám vyfrézujeme z PVC, plexiskla, dibondu nebo překližky.

Výroba plaket a pohárů

Zhotovujeme nejrůznější plakety a ocenění, například na výstavy vín nebo sportovní soutěže. Zavolejte nám, trofeje od nás se budou vyjímat i na vaší soutěži.

Popisování kartonu laserem

Věnujeme se popisování materiálů laserem. Potiskneme vám krabice i jakékoli jiné předměty z kartonu.

Popisování dřeva laserem

Dřevo je materiál, který v současné době zažívá comeback. Jděte s dobou a vsaďte na ekologickou notu. Dřevo popíšeme přesně podle vašich představ.

Popisování korku laserem

Služba, kterou ocení především vinaři, je popisování korkových zátek laserem. Nenechte nikoho na pochybách, že právě tohle víno je od vás!

Pískování keramiky

Provádíme pískování keramiky. Pískování je elegantní varianta, jak vtisknout keramice nesmazatelnou stopu vaší firmy.

Pískování skla

Chtěli byste mít sklenice s logem firmy? Nebo prostě s nějakým hezkým vzorem? Dejte nám vědět, poradíme si s obojím.

Prodej modelářských potřeb

Prodáváme potřeby pro všechny modeláře. Ať jste nadšenec nebo začátečník, u nás si jistě vyberete.


Vizitky pro dokonalou image

Věřte, že podle vizitky poznáte, s kým máte tu čest. Vizitka z domácí tiskárny na běžném papíru a s neuměle vyrobeným logem vám opravdu dobrou službu neudělá. Ale profesionálně graficky ...
Detail nabídky

3D reklama

Reklama prodává, zviditelňuje a doslova posouvá firmu na žebříčku popularity mezi zákazníky. A v případě, že mluvíme o efektu 3D reklamy, pak to platí dvojnásob. Dobře odvedená reklamní práce musí ...
Detail nabídky

Reklamní a informační cedule

Nabízíme výrobu reklamních a informačních cedulí. Pohybujeme se v oboru reklamních služeb, například se zabýváme grafickými návrhy a výrobou reklamních a informačních cedulí. Nabízíme perfektně odvedenou práci, dodržování smluvených termínů, ...
Detail nabídky

Jak k nám