Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
M & V, spol. s r.o.

Profil firmy

M & V, spol. s r.o.

Firma M&V spol. s r.o. Vsetín se zabývá velkoobchodním prodejem nářadí, nástrojů a strojů. Byla založena v roce 1991 a o dva roky později zahájila vlastní obchodní činnost. Od roku 2010 se věnujeme výrobní činnosti v oblasti nástrojů na otvory: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlubníky, vytahovače zalomených šroubů.

Máme dalších 7 poboček v ČR: Praha, Brno, Plzeň, Liberec, Strakonice, Šumperk, Ostrava a 3 na Slovensku: Púchov, Nitra, Prešov.

V naší nabídce najdete nářadí a nástroje na obrábění kovů a dřeva, upínací nářadí, brusivo, měřidla, včetně elektrického ručního nářadí a malých obráběcích strojů. Disponujeme největším skladem v České republice a zastupujeme více než tři sta výrobců. Za těchto podmínek jsme schopni operativně uspokojovat komplexní požadavky odběratelů v tuzemsku i zahraničí a poskytovat jim obchodnětechnické služby.

Dodávaný sortiment je především českého původu. V případě, že se v ČR určitý typ zboží nevyrábí, nabízíme výrobek z dovozu. Obchodní činnost provozujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí, a to prostřednictvím dceřiných společností, konsignačních skladů i přímých prodejců. M&V spol. s r.o. Vsetín patří v ČR k největším obchodním společnostem s uvedeným sortimentem a svou pozici na trhu každoročně upevňuje.

Roku 2005 byl uveden do provozu internetový obchod e-katalog, kde si zákazníci mohou prohlédnout aktuální ceny výrobků s možností jejich okamžitého objednání: diamantové a CBN nástroje, diamantové a CBN brousicí kotouče, diamantové a CBN brusné nástroje, brusivo, velkoobchod s brusivem, diamantové orovnávače brusných kotoučů, ruční nářadí, elektrické ruční nářadí, elektrické a ruční šroubováky, elektrické ruční vrtačky, pneumatické nářadí ruční, elektrické ruční brusky, pilníky na železo a dřevo, pneumatické kladiva, mazací technika, svářecí technika, redukční ventily, elektrody a dráty na svařování, obráběcí stroje, tvářecí stroje, soustruhy, frézky, hydraulické lisy, vrtačky, dřevoobráběcí stroje, dřevoobráběcí nástroje, frézy a frézky na opracování dřeva, frézy a frézky na opracování kovů, elektrická kladiva, nástroje a nářadí, nástroje pro CNC obrábění, obráběcí rotační nástroje, vrtáky pro obrábění kovů, nástroje na vrtání či kladiva.

Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Druh činnosti

  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Zahraniční obchod

  • Export

Hodnocení

Zpět na www.abc.cz