Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
M & V, spol. s r.o.

Nabídky

Rovinná fréza AKCE!

Rovinná fréza AKCE!

Rovinná fréza AKCE! Nabízíme zcela unikátní akci na nákup rovinné frézy - při objednání 1 ks rovinné frézy obdržíte sadu 8 ks VBD ODMT 0605ZZN 8230 nebo 8240 za 400 Kč. Rovněž nabízíme rovinné frézy pro těžké hrubování - při objednání 1 ks rovinné frézy obdržíte sadu 12 ks VBD SPUN 250620S 8026T za 600 Kč. Akce platí do vyprodání zásob. Pro kompletní výčet našich produktů navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Mikrometrická měřidla

Mikrometrická měřidla

Dodáváme mikrometrická měřidla pro použití ve strojírenské výrobě. Nabízíme mikrometrická měřidla v různém provedení: třmenové mikrometry, dutinové mikrometry, mikrometrické hloubkoměry, stojánkové mikrometry či mikrometrické hlavice. Mikrometrická měřidla se používají všude tam, kde se vyrábí v řádech několika setin milimetru. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Soustružnické nože

Soustružnické nože

Specializujeme se na výrobu a prodej soustružnických nožů pro obrábění kovových materiálů. Soustružnické nože dodáváme v různém provedení: soustružnické nože pro vnitřní a vnější, pravé a levé použití, soustružnické nože s SD destičkami, soustružnické nože z HSS apod. Zajistíme i polotovary soustružnických nožů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Nástroje na obrábění otvorů

Nástroje na obrábění otvorů

Nabízíme nástroje na obrábění otvorů. V našem e-shopu najdete širokou nabídku kvalitních nástrojů na obrábění otvorů světoznámých výrobců. Od roku 2010 se věnujeme rovněž výrobní činnosti v oblasti nástrojů na obrábění otvorů: vrtáky, výhrubníky, výstružníky, záhlubníky, vytahovače zalomených šroubů.
Vyrábíme taktéž speciální nástroje na obrábění otvorů dle výkresové dokumentace, nabízíme poradenství při výběru vhodného typu nástroje na otvory.

Zobrazit detail nabídky

Válcové čelní frézy

Válcové čelní frézy

Dodáváme válcové čelní frézy na kovové materiály, ocel, slitinu apod.
Válcové čelní frézy disponují propracovanou konstrukcí, díky níž jsou produkty obráběny s maximální přesností. V naší nabídce naleznete válcové čelní frézy, stopkové frézy, odvalovací a kotoučové frézy, ale rovněž frézovací hlavy, technické frézy a celotvrdokovové nástroje. Navštivte naše webové stránky.

Zobrazit detail nabídky

Ruční sadové závitníky

Ruční sadové závitníky

Dodáváme ruční sadové závitníky v různých vyhotoveních pro řezání závitů. Dodáváme ruční sadové závitníky, závitové čelisti, závitové kotoučové nože, automatické závitové hlavy, závitořezné přístroje, závitové válcovací hlavy apod. Kompletní výčet závitořezných produktů naleznete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Závitořezné nástroje

Závitořezné nástroje

Prodáváme závitořezné nástroje a provozujeme jejich velkoobchod. V rámci závitořezných nástrojů dodáváme závitníky - strojní, tvářecí, maticové, ruční sadové, trapézové; závitové kruhové čelisti; soupravy závitořezných nástrojů, bitů a strojních závitníků; vratidla - ruční stavitelná, s ráčnou, pro závitové kruhové čelisti a nástavce na závitníky. Dále dodáváme závitořezné hlavy, válcovací hlavy a závitové čelisti. V oblasti závitořezných strojů nabízíme odborné poradenství. Navštivte náš web!

Zobrazit detail nabídky

Tělesa fréz

Tělesa fréz

Zajišťujeme tělesa fréz v různém provedení dle potřeby použití. Dodáváme tělesa fréz stopkových i nástrčných. Distribuujeme stopkové frézy do rohu, stopkové kopírovací frézy, válcové frézy s břity, kotoučové frézy, válcové čelní frézy, kopírovací frézy apod. Kompletní nabídku veškerých těles fréz naleznete na našich webových stránkách.

Zobrazit detail nabídky

Soustružnické nástroje

Soustružnické nástroje

Vyrábíme a dodáváme soustružnické nástroje - soustružnické, hoblovací a obrážecí nože, nože s pájenou destičkou, diamantové orovnávače i ruční nástroje, polotovary nožů, pilové kotouče, pilové listy, brousící tělíska a kotouče, orovnávací kotouče, omílací tělíska a mnoho dalšího. Zajišťujeme soustružnické nástroje, ale i nástroje na dělení a broušení. Prohlédněte si katalog soustružnických nástrojů nebo navštivte náš e-shop!

Zobrazit detail nabídky

Zpět na www.abc.cz