Zpět na www.abc.cz
Některé části stránky jsou přeloženy automatickým překladačem.
Limousine Czech Republic

Limousine Czech Republic

Nabízíme vysoce kvalitní služby v oblasti exkluzivní osobní přepravy po ČR i po Evropě. Pronajímáme luxusní a dobře udržované vozy značky Mercedes Benz černé barvy s kapacitou 2-19 osob. Disponujeme týmem profesionálních řidičů, kteří hovoří plynně několika jazyky a jsou vázání mlčenlivostí ohledně identity přepravovaných osob i navštívených destinací. Jsme vám k dispozici 24/7. Kontaktujte nás!


Pronájem luxusních vozidel s řidičem

Nabízíme pronájem luxusních vozidel značky Mercedes Benz černé barvy s profesionálním řidičem. Posloužíme vám v případě pracovních i soukromých cest, náš tým je vám k dispozici 24/7 a je vždy připraven poskytnout vám ty nejlepší služby. [ více informací ]

Exkluzivní přeprava osob

Zajišťujeme exkluzivní přepravu osob luxusními vozy. Naši řidiči jsou vyškolení profesionálové, kteří mluví několika jazyky a jsou vázáni přísnou mlčenlivostí ohledně identity cestujících a navštívených destinací.

Korporátní přeprava

Poskytujeme vysoce kvalitní služby v oblasti korporátní přepravy. Máme k dispozici početný vozový park luxusních vozů s přepravní kapacitou od 2 do 19 osob a tým profesionálních řidičů. Na přání můžeme vůz opatřit logem vaší společnosti.

Osobní přeprava

Máte zájem o exkluzivní, profesionální a pohodlnou přepravu? Jsme tady pro vás a dopravíme vás kamkoli po ČR i po Evropě. Naše auta jsou vybavena kvalitní minerální vodou zdarma, občerstvení či denní tisk poskytujeme na přání.

Letištní transfery

Cestujte na letiště a z něj stylově, pohodlně a bez starostí. Naši řidiči sledují údaje o vašem letu a až přijedete, budou vás očekávat. Předvídatelná zpoždění letů svým klientům neúčtujeme.

Služba Meet & Greet

Poskytujeme službu Meet & Greet, která je obzvlášť vhodná, když potřebujete udělat dobrý dojem na nového klienta nebo důležitou návštěvu. Zvolené osoby spolehlivě a včas vyzvedneme a s náležitou péčí je dopravíme tam, kam je třeba.

Okružní jízdy

Užívejte si bezpečné a vysoce komfortní cestování – a zbytek nechte na nás. Naši řidiči plynně hovoří anglickým jazykem a dobře znají destinaci, kterou se rozhodnete navštívit. Na přání vám též můžeme zajistit služby profesionálního průvodce.

Výlety s průvodcem

Luxusní doprava, profesionální průvodcovské služby a lákavá destinace jsou něčím, co z každého výletu udělá nezapomenutelný zážitek. Ať už cestujete s rodinou, přáteli nebo obchodními partnery, jsme tu pro vás.

Doprava na svatby a významné události

Nabízíme dopravní služby na svatby a jiné významné příležitosti. Naše auta budou v den vaší svatby ozdobená podle vašeho vkusu, řidič bude vhodně oblečen a vždy k vašim službám. Můžeme pro vás zajistit i profesionálního fotografa či kameramana.

Správa vašeho vozového parku

Obstaráme za vás správu vašeho vozového parku: výběr vozidel, jejich registraci a vyřízení všech technických a administrativních náležitostí (přihlášení, pojištění, STK, emise), jejich údržbu, servis, výměnu pneumatik a další služby dle vašeho přání.

Profesionální řidič pro vaše auto

Máte vozidlo, ale schází vám řidič? Disponujeme spolehlivými a diskrétními profesionálními řidiči, kteří jsou vždy připraveni vám posloužit. Ozvěte se nám.

VIP taxi

Spolehlivá, flexibilní a bezpečná doprava s náležitým komfortem a péčí, taková je naše služba VIP taxi. Naši řidiči jsou diskrétní profesionálové, kteří mluví plynně anglicky a rádi vyhoví všem vašim přáním.

Přeprava stretch limuzínou

Limuzína je synonymem luxusu a pohodlí a v oblasti osobní přepravy patří ke špičce. Nechte se hýčkat našimi službami, jejichž cílem není nic menšího než dokonalý servis a individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Přeprava vozy Mercedes Benz

Poskytujeme vysoce kvalitní přepravu luxusními a dobře udržovanými vozy Mercedes Benz černé barvy. Naše automobily pojmou až 19 osob a je v nich k dispozici minerální voda zdarma.

Hotelová doprava

Zajišťujeme diskrétní a komfortní hotelovou dopravu, která je vám k dispozici 24/7. Naši řidiči jsou profesionálové, kteří mluví několika jazyky a dovezou vás, kam si budete přát.


Řidič profesionál pro váš vůz

Máte náročné zaměstnání, které vás nutí být neustále na cestách? Využijte služeb našich profesionálních řidičů. Řidič profesionál vás zaveze ve vašem vlastním voze, kam budete chtít, a vy v této ...
Detail nabídky

Komplexní servis vozového parku

Zabýváme se komplexními službami spojenými se správou vozového parku klienta. Nemáte čas, jste stále na cestách, ale potřebujete, aby váš vozový park byl vždy v dobré kondici a připraven? Pak ...
Detail nabídky

Výlety s průvodcem i bez

Realizujeme výlety s profesionálním průvodcem i bez něj. Naším cílem je nejen nabídnout kvalitní a bezpečné přepravní služby, ale také komplexní zážitek bez starostí. Toužíte se podívat po ČR s ...
Detail nabídky

Jak k nám